Rozwiąż test

WHAT'S THE TIME? Praktyczny Angielski w English College

WHAT'S THE TIME? Praktyczny Angielski w English College


Coraz trudniej jest uczyć młodych ludzi podawania czasu, ponieważ zegary, jak prawie wszystko, uległy cyfryzacji i mało kto teraz potrafi odczytać godzinę na tradycyjnym zegarze, czy zegarku ręcznym. Jednak my w English College nie rezygnujemy z analogowej wersji zegarów. Wręcz przeciwnie, uparcie edukujemy młodzież  i uczymy obu sposobów odczytywania godzin.

Grupa R04 pani Moniki potrafi już podawać godzinę! Zaprzyjaźnili się z zegarem analogowym, a nawet sami stworzyli swoje zegary (clocks)! Potrafią też zadawać i odpowiadać na pytanie: What time is it? (która jest godzina) Potrafią też opowiedzieć o tym, co robią w ciągu dnia i o której godzinie. (What time do you….?)

Z kolei Pani Karolina na lekcji z grupą grupa K07 wykorzystała prawdziwe zegarki ręczne (watches), aby nauczyć naszych kursantów podawania czasu w języku angielskim.  Było przy tym sporo zabawy, bo przy okazji nasi dzielni uczniowie uczyli się obsługi zegarka.

Nasi lektorzy doskonale wiedzą, że taka nauka jest najskuteczniejsza. Pobudza wszystkie zmysły i wzbudza wiele pozytywnych emocji, dzięki czemu uczniowie łatwiej się angażują w lekcje i łatwiej zapamiętują
 

Nasi lektorzy doskonale wiedzą, że taka nauka jest najskuteczniejsza. Pobudza wszystkie zmysły i wzbudza wiele pozytywnych emocji, dzięki czemu uczniowie o wiele bardziej angażują w lekcje, szybciej się uczą i łatwiej zapamiętują

A my zapraszamy  już teraz do zapisów na nowy rok szkolny 2023/24! Zapisując się przed wakacjami otrzymujesz
•    gwarancję miejsca w grupie lub na zajęcia indywidualne
•    bezpłatne  podręczniki do kursu
•    niższą cenę kursu w stosunku do zapisów wrześniowych
•    możliwość płatności w 12 ratach miesięcznych
Pamiętaj, że zapisując się już teraz niczym nie ryzykujesz, ponieważ każdy uczeń w English College ma prawo do rezygnacji i zwrotu wszystkich wpłat w ciągu 2 tygodni od dnia rozpoczęcia zajęć.

Zapraszamy również do rejestracji na BEZPŁATNE LEKCJE PRÓBNE TUTAJ
 

Zespół English College

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Koniec roku szkolnego to czas, kiedy uczniowie szykują się do końcowych testów i egzaminów. Dlatego na lekcjach dominują wszelkiego rodzaju ...
zobacz więcej
Ostatnio Grupa Z02 z panią Kingą miała bardzo pachnącą i smaczną lekcję. :) Dzieci robiły projekt o zmysłach, ucząc się je opisywać ...
zobacz więcej
Coraz trudniej jest uczyć młodych ludzi podawania czasu, ponieważ zegary, jak prawie wszystko, uległy cyfryzacji i mało kto teraz potrafi ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart