Rozwiąż
test


Karta dużej rodziny

Informujemy, iż z nowym rokiem szkolnym wprowadzamy zmiany w programie Karta Dużeej Rodziny w English College.  W nowym roku szkolnym 2021/22 beneficjenci Karty Dużej Rodziny otrzymają 10% ZNIŻKĘ przy zapisie na następujące kursy stacjonarne oraz ONLINE w Szkole English College:

 • GRUPY STANDARD 7-9 osobowe
 • GRUPY PREMIUM 4-6 osobowe

ZNIŻKA 10% z tytułu KDR  nie dotyczy:

 • Kursów INDYWIDUALNYCH,
 • Kursów w GRUPACH PLATINUM 2-osobowych
 • Kursów w GRUPACH GOLD 3-osobowych

Zniżki z tytułu KDR nie łączą się z innymi rabatami, zniżkami i promocjami.

 

 

REGULAMIN ZNIŻEK  DLA POSIADACZY KARTY  DUŻEJ RODZINY W SZKOLE ENGLISH COLLEGE

 1. Zniżka 10% z tytułu posiadania Karty Dużej Rodziny (KDR) dotyczy oferty zajęć grupowych w Grupach Standard 7-9 osób, Premium 4-6 osób oraz Standard PLUS 4-8 osób, a także wybranych ofert publikowanych okresowo na stronie internetowej szkoły www.englishcollege.pl
 2. Zniżka 10% z tytułu posiadania Karty Dużej Rodziny (KDR) przysługuje Klientowi, który w dniu zapisu na kurs okazał ważną KDR Ucznia.
 3. Jeśli w trakcie realizacji kursu KDR Ucznia utraci swą ważność,  zniżka z tytułu KDR  nadal przysługuje Klientowi do końca kursu określonego umową szkoleniową.
 4. Aby skorzystać ze zniżki, należy przy zapisie okazać ważną KDR oraz dowód osobisty potwierdzający tożsamość posiadacza KDR.
 5. Zniżka z tytułu posiadania KDR jest ujęta w umowie szkoleniowej wraz z wpisem numeru KDR.
 6. Szkoła English College zastrzega sobie prawo do weryfikacji ważności KDR, a w przypadku gdyby okazała się nieważna, Klient posługujący się taką kartą zobowiązany jest do pokrycia normalnej ceny kursu,  bez rabatu z tytułu KDR.
 7. W sytuacji nieuprawnionego użycia KDR, Szkoła ma prawo zgłosić każdorazowo taki fakt stosownym organom państwowym.
 8. Aby skorzystać ze zniżki z tytułu KDR, posiadacz karty musi zawrzeć umowę szkoleniową ze Szkołą English College osobiście, w sekretariacie Szkoły lub w systemie ONLINE po pozytywnej weryfikacji KDR w systemie internetowym.

English College, 22.05.2021
 

 

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM ZAAWANSOWANIA


ZAPISZ SIĘ NA KURS

 

Serdecznie zapraszamy

Zespół English College

   
 

Nasze filie
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart