Rozwiąż
test


Szkoła ze znakiem jakości PASE

CERTYFIKOWANA SZKOŁA PASE

ENGLISH COLLEGE należy do elitarnego grona kilkunastu szkół językowych w Polsce, które w drodze niezależnego audytu uzyskały prestiżowy Znak Jakości Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych (PASE)

W trakcie dwudniowej inspekcji Szkoły English College w marcu 2019, audytorzy PASE analizowali:
  • Kwalifikacje Lektorów Polskich oraz Native Speakers
  • Program i jakość nauczania
  • Nadzór metodyczny nad pracą lektorów i realizacją programu nauczania
  • Jakość i dobór materiałów dydaktycznych
  • Komfort warunków nauczania
  • Profesjonalizm zarządzania
  • Rzetelność informacji w materiałach reklamowych

 

A oto cytat z raportu podsumowującego wyniki inspekcji:

"Szkoła prezentuje wysoki poziom profesjonalizmu, połączony z przyjazną atmosferą i troską o słuchaczy. Szkoła spełnia wszystkie kryteria Zasad Inspekcji PASE. Audytorzy wnioskują o ponowne przyznanie szkole znaku jakości PASE."

 

Wybierając szkołę językową ze Znakiem Jakości PASE otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości usług edukacyjnych, profesjonalizmu oraz skuteczności nauczania.

Nasze filie
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart