Rozwiąż test

Nowe Snakes & Ladders prawdziwym hitem w English College!

Nowe Snakes & Ladders prawdziwym hitem w English College!

To już ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym,  trochę luźniejsze, podsumowujące,  ale nadal bardzo konkretne i bardzo praktyczne. No  i oczywiście całkowicie po angielsku. W tym roku szkolnym ogromnym wzięciem cieszy się nowa, duża plansza do bardzo popularnej i lubianej gry językowej SNAKES & LADDERS.

 

W  English College używamy  jej "kociej wersji” o wielkości 1mx1m, za którą i uczniowie, i lektorzy wręcz przepadają! Na szczęście zdążyliśmy zaopatrzyć wszystkie  ośrodki English College w „kocie plansze", tak więc każdy nasz uczeń powinien załapać się na powtórkę do testu, czy egzaminu za pomocą tej popularnej gry językowej.

 

Jak widać na zdjęciach, plansze te cieszą się popularnością w KAŻDEJ GRUPIE WIEKOWEJ i nadają się doskonale do wielu różnych zajęć:
•    do powtórek słownictwa i gramatyki
•    do utrwalania poznanych struktur i wyrażeń
•    do rozgadania kursantów, np. odgrywania scenek i dialogów  
•    do  układania historyjek i relacjonowania zdarzeń
Jednym słowem do WSZYSTKIEGO i na KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA :)

 

A jeśli nie jesteś jeszcze naszym uczniem, a myślisz o tym aby wreszcie solidnie wziąć się za swój angielski, zapraszamy do English College. Do końca czerwca możesz skorzystać z ZAPISÓW PROMOCYJNYCH na kolejny rok szkolny na bardzo korzystnych warunkach:
•    NISKA MIESIĘCZNA RATA
•    BEZPŁATNE PODRĘCZNIKI
•    A jeśli zechcesz, możesz również skorzystać ze SPECJALNEJ OFERTY WAKACYJNEJ z dodatkowym rabatem 10%


Pamiętaj, że zapisując się teraz niczym nie ryzykujesz, ponieważ kiedy rozpoczniemy naukę we wrześniu będziesz mieć całe 2 TYGODNIE BEZPŁATNEGO OKRESU PRÓBNEGO. Jeśli z jakiegoś powodu zrezygnujesz, zwrócimy Ci Twoje pieniądze.
 

Więcej informacjo o KURSACH DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH  znajdziesz na naszej stronie internetowej TUTAJ

Serdecznie zapraszamy! :)                                                                                                    
 

PS

Plansza jest autorstwa pani  Kariny Frejlich, której bardzo dziękujemy za super pomysł jak uatrakcyjnić zajęcia na koniec roku szkolnego.

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Zbliżający się koniec roku szkolnego to doskonała okazja, aby podzielić się ciepłymi słowami i życzeniami na udane wakacje. To moment, ...
zobacz więcej
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie więzi i relacji w klasie. Jednym ze skutecznych sposobów na osiągnięcie tego ...
zobacz więcej
W English College wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki jest motywowanie uczniów poprzez wykorzystanie ich pasji i zainteresowań. Dlaczego to ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart