Rozwiąż test

Korepetycje z Profesjonalnymi nauczycielami w English College - nowe terminy!

Korepetycje z Profesjonalnymi nauczycielami w English College - nowe terminy!
 • Masz problemy z angielskim w szkole?
 • Nie rozumiesz złożonych zagadnień gramatycznych i ciągle wszystko Ci się miesza?
 • Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Praktyczne zajęcia językowe,  oparte o szkolny program nauczania i dostosowane do wymagań Twojego nauczyciela!

U nas możesz uczyć się sam(a), z kolegą lub koleżanką, albo stworzyć mini grupkę do 4 osób!

W ten sposób już niebawem będzeisz szybciej rozumieć wszytkie podstawowe zgadnienia, lepiej zapamiętyważ słówka i coraz swobodniej mówić po agielsku, coś co jeszcze niedawno wydawał CI sie zupełnie niemożliwe.

Nowe terminy na zajęcia indywidualne i w parach (obowiązują od poniedziałku 29 stycznia)

 RADOM-CENTRUM:

 • Poniedziałek  18.20-19.20
 • Czwartek       19.20-20.20
 • Piątek             15.00-15.45

RADOM- MICHAŁÓW:

 • Środa          15.10-16.10
 • Czwartek    19.10-20.10

KOZIENICE:

 • Piątek        15.45-16.45

PIONKI:

 • Poniedziałek  15.50-16.50  oraz  19.30-20.30
 • Piątek        15.00-16.00

ZWOLEŃ:

 • Poniedziałek  15.00-15.45
 • Wtorek          19.15-20.15
 • Środa         19.30-20.30

                                       

DLACZEGO WARTO WYPRAĆ KOREPETYCJE W ENGLUISH COLLEGE?

 • Przede wszystkim SZYBKO POPRAWISZ SWOJE OCENY i nauczymy Cię  mówić po angielsku. Już niebawem będziesz wyróżniać się w swojej klasie nie tylko ocenami, ale również aktywnością i pewnością siebie. Coś, co jeszcze nie tak dawno wydawało Ci się zupełnie niemożliwe...

Zapraszamy do bezpośredniego kotaktu telefonicznego lub mailowego ze swoim ośrodkiem English College.

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Koniec roku szkolnego to czas, kiedy uczniowie szykują się do końcowych testów i egzaminów. Dlatego na lekcjach dominują wszelkiego rodzaju ...
zobacz więcej
Ostatnio Grupa Z02 z panią Kingą miała bardzo pachnącą i smaczną lekcję. :) Dzieci robiły projekt o zmysłach, ucząc się je opisywać ...
zobacz więcej
Coraz trudniej jest uczyć młodych ludzi podawania czasu, ponieważ zegary, jak prawie wszystko, uległy cyfryzacji i mało kto teraz potrafi ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart