Rozwiąż test

English College sponsorem konkursu językowego dla radomskich 8-klasistów

English College sponsorem konkursu językowego dla radomskich 8-klasistów

Szanowni Państwo, 


Z wielką radością pragniemy zaprosić Uczniów KLAS 8 wraz z Nauczycielami do udziału w pierwszej edycji wyjątkowego konkursu dla szkół podstawowych :
TEST YOURSELF – SPRAWDŹ SIĘ PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY w konkursie języka angielskiego.

Organizatorem Konkursu jest  V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu we współpracy z Akademią Handlową Nauk Stosowanych w Radomiu, Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu oraz Radomskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu oraz Szkolą English College

Konkurs skierowany jest dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych. Zadaniem uczniów jest rozwiązanie zadań leksykalno – gramatycznych przygotowanych na platformie internetowej Socrative (I etap) oraz praca z arkuszem egzaminacyjnym (II etap).

Konkurs daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności uczniów 8 klasy przed egzaminem ósmoklasisty z języka angielskiego.


Udział w konkursie zachęca Państwa uczniów do dalszego poszerzania wiedzy w tym zakresie jak również zdobycia ciekawych nagród - Bezpłatny roczny kurs języka angielskiego w grupie standard lub premium w Szkole English College https://www.englishcollege.pl/

w roku szkolnym 2023/24.

 

Szkoła, nauczyciele ani uczniowie nie ponoszą żadnych kosztów. Ideą konkursu jest wsparcie ambitnych i potrafiących dać z siebie wszystko dzieciaków, by mogli zabłysnąć i jednocześnie podnieść swoje szanse podczas egzaminu 8-klasisty oraz w  szkole średniej .

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym regulaminie.

Szczerze zachęcamy oraz zapraszamy Państwa uczniów wraz z nauczycielem - opiekunem do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego TEST YOURSELF – SPRAWDŹ SIĘ PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY!

 

Jesteśmy do dyspozycji, gdyby mieli Państwo pytania dotyczące konkursu.

Aby zgłosić swój udział wystarczy napisać maila na adres: 

konkurs@vlo-traugutt.radom.pl


Z wyrazami szacunku,


Nauczyciele języka angielskiego V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu

 

 

 

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Koniec roku szkolnego to czas, kiedy uczniowie szykują się do końcowych testów i egzaminów. Dlatego na lekcjach dominują wszelkiego rodzaju ...
zobacz więcej
Ostatnio Grupa Z02 z panią Kingą miała bardzo pachnącą i smaczną lekcję. :) Dzieci robiły projekt o zmysłach, ucząc się je opisywać ...
zobacz więcej
Coraz trudniej jest uczyć młodych ludzi podawania czasu, ponieważ zegary, jak prawie wszystko, uległy cyfryzacji i mało kto teraz potrafi ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart