Wakacyjne Warsztaty Językowo-Rozwojowe dla dzieci

Wakacyjne Warsztaty Językowo-Rozwojowe dla dzieci

Wakacyjne Warsztaty Językowo-Rozwojowe dla dzieci

Jeszcze tylko do 30 czerwca można się zapisywać na wakacyjne warsztaty językowo-rozwojowe i pozwolić swojemu dziecku zanurzyć się totalnie w języku angielskim!

 

Co w programie?

 • 4 godziny dziennie / 5 dni w tygodniu totalnego zanurzenia Twojego Dziecka w języku angielskim!
 • Super zabawa, gry, konkursy i projekty językowe - wszystko w 100% po angielsku!
 • Każdy dzień to inna tematyka - dom, rodzina, przyjaciele, zwierzęta, przyroda, sport, muzyka, wakacje, miasto, zakupy - wszystko czym interesuje się Twoje dziecko i o czym będzie chętnie rozmawiać i dzielić się nawet po angielsku.
 • Program dostosowany do 3 grup wiekowych dzieci - przedszkolaki, dzieci wczesnoszkolne oraz starsze dzieci klas 4-6
 • Zajęcia w grupach 4-8 osób w godz. 9.00-13.00


Termin warsztatów

 • TERMIN 1 - 28 czerwca - 2 lipca
 • TERMIN 2 - 05 - 09 lipca
 • TERMIN 3 - 12 czerwca - 16 lipca


Miejsce warsztatów:

 • English College Radom-Centrum
 • English College Kozienice
 • English College Pionki
 • English College Zwoleń


ZAPISY TYLKO DO ŚRODY 23-GO CZERWCA!Jak dbamy o bezpieczeństwo dzieci w English College?

 • Na terenie szkoły znajdują się stacje do dezynfekcji rąk
 • Wyposażyliśmy lektorów oraz pracowników obsługi klienta w ekrany ochronne
 • Regularnie wietrzymy sale lekcyjne i dezynfekujemy powierzchnie płaskie
 • Pomieszczenia szkoły są regularnie dezynfekowane profesjonalną lampą UVC
 • Na terenie szkoły obowiązuje zachowanie dystansu oraz noszenie maseczek w częściach wspólnych

 

Szczegółowe informacje na stronie  OFERTA WAKACYJNA

 

Zapraszamy :)

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Jak co roku pod koniec listopada, za sprawą amerykańskiego Święta THANKSGIVING, w naszej szkole królują indyki. Jest to oczywiście doskonała ...
zobacz więcej
Komunikacja w języku obcym jest absolutnym priorytetem w English College. Dlatego wszelkie struktury gramatyczne oraz słownictwo tematyczne ...
zobacz więcej
Czy nauka słownictwa i gramatyki sprawia Wam kłopoty? Przeraża Was lista słówek do zapamiętania czy reguł gramatycznych jak tworzyć pytania? ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Radom - Ustronie
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszkuk i wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart