Totalne Zanurzenie w Języku Angielskim
Rozwiąż test


Totalne Zanurzenie w Języku Angielskim

Totalne Zanurzenie w Języku Angielskim

 

Chcesz aby Twoje dziecko zaczęło wreszcie mówić po angielsku? Potrafiło swobodnie rozmawiać z obcokrajowcami, rozumieć i tworzyć własne teksty, a wszystko to bez wkuwania długich list słówek na pamięć i robienia mnóstwa nudnych ćwiczeń gramatycznych?

  • Doskonałą receptą jest  znana nie od dziś w świecie dydaktyki języków obcych Metoda Total Immersion Approach.
  • To wyjątkowe podejście do nauki języka, którego celem jest zachęcenie do spontanicznego używania języka angielskiego w zwykłych codziennych sytuacjach lub przy okazji wykonywania specjalnie zaprojektowanych zadań, gier i projektów językowych
  • W ten sposób każdy uczeń ma szansę obcować z językiem angielskim w prawdziwych sytuacjach komunikacyjnych i przyzwyczaja się do swobodnego używania języka
  • Innymi słowy metoda „Total Immersion Approach”, to metoda, która najbardziej przypomina naukę języka ojczystego i sprawia, że łatwiej i szybciej przełamujemy barierę komunikacyjną oraz zapamiętujemy słowa i zwroty językowe

W English College regularnie stosujemy elementy metody TIA, korzystając z kreatywnych technik nauczania jak np. CLIL, projekty tematyczne oraz metodyczne gry i zabawy językowe.  Jednak na wakacje przygotowaliśmy coś zupełnie wyjątkowego:

  • Specjalny program WAKACYJNE WARSZTATY JĘZYKOWO-ROZWOJOWE DLA DZIECI, w trakcie których uczniowie zanurzają się totalnie w języku angielskim.
  • Przez 4 godziny dziennie w ciągu 5 dni tematycznych warsztatów wykonują przeróżne zadania i projekty, grają w interaktywne gry językowe, biorą udział w zabawach i konkursach językowych, a wszystko rzecz jasna w 100% po angielsku!
  • Każdy dzień skupia się wokół innej tematyki - dom, rodzina, przyjaciele, zwierzęta, przyroda, sport, muzyka, wakacje, miasto, zakupy i inne aktualne i interesujące dzieci tematy. W ten sposób tworzymy symulację rzeczywistych interakcji w języku angielskim.

Program  warsztatów dostosowany jest stopniem trudności do 3 grup wiekowych dzieci:

  • przedszkolaki,
  • dzieci wczesnoszkolne,
  • dzieci klas 4-6.

Szczegóły oferty wraz z terminami na stronie internetowej English College https://bit.ly/3vbXlqq

Zapraszamy :)

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Nauka języka Metodą Metoda Total Immersion Approach to sytuacja, w której uczeń spędza czas w środowisku całkowicie otoczonym przez język ...
zobacz więcej
Początek Nowego Roku to czas postanowień. Jedni wytrwale dążą do wyznaczonych celów, inni już po kilku tygodniach, a czasem dniach zapominają ...
zobacz więcej
Okres przedświąteczny w English College to czas kiedy lekcje wypełnione są świąteczną atmosferą, a na zajęciach królują choinki, Św. ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Radom - Ustronie
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart