Rozwiąż test

"Skąd wy bierzecie takich fajnych Native Speakerów?"

Pytają nas nieustannie nasi uczniowie, ich rodzice i nierzadko ludzie z branży językowej. I co odpowiadamy? Że to nasza (słodka) zawodowa tajemnica. Chociaż tajemnicą nie jest, że aby zatrudnić w polskiej szkole dobrze wykształconych i doświadczonych nauczycieli z takich krajów jak USA, Kanada, Wlk.Brytania, Irlandia, RPA, Australia czy Nowa Zelandia, trzeba się nieźle napracować, a do tego mieć reputację solidnego pracodawcy na całym świecie.

Tak, tak, dokładnie, na całym świecie. Dlaczego? Ano dlatego, że o dobrych Native Speaker’ów musimy konkurować z takimi krajami jak np. Arabia Saudyjska, Emiraty Arabskie, Korea, Chiny, Tajwan, Turcja, Rosja, o krajach zachodniej Europy nie wspominając.

Robimy to od prawie 25 lat, ponieważ wierzymy, że ma to głęboki sens i że możliwość nauki języka od ludzi, dla których język angielski jest językiem ojczystym, to nie to samo co lekcje w szkole, zajęcia pozalekcyjne czy indywidualne korepetycje. To przede wszystkim obcowanie z żywym i praktycznym językiem, możliwość "złapania" oryginalnego akcentu oraz poznania ludzi z innych części świata, ich kultury, tradycji i sposobu myślenia.

Jak pokazują doświadczenia wielu uczniów naszej szkoły, to również szansa na zawarcie ciekawych znajomości a nawet przyjaźni, które trwają przez wiele, wiele lat, kiedy już opuszczą mury English College. Mamy nadzieję, że podzielacie nasz pogląd?

PS
Pewnie jak co roku zastanawiacie się kto z ubiegłorocznych lektorów anglojęzycznych zostaje z nami po wakacyjnej przerwie oraz kim są nowi nauczyciele, którzy będą Was uczyć w nowym roku szkolnym. Już wkrótce damy Wam znać!

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Koniec roku szkolnego to czas, kiedy uczniowie szykują się do końcowych testów i egzaminów. Dlatego na lekcjach dominują wszelkiego rodzaju ...
zobacz więcej
Ostatnio Grupa Z02 z panią Kingą miała bardzo pachnącą i smaczną lekcję. :) Dzieci robiły projekt o zmysłach, ucząc się je opisywać ...
zobacz więcej
Coraz trudniej jest uczyć młodych ludzi podawania czasu, ponieważ zegary, jak prawie wszystko, uległy cyfryzacji i mało kto teraz potrafi ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart