"Skąd wy bierzecie takich fajnych Native Speakerów?"
Rozwiąż test


"Skąd wy bierzecie takich fajnych Native Speakerów?"

Pytają nas nieustannie nasi uczniowie, ich rodzice i nierzadko ludzie z branży językowej. I co odpowiadamy? Że to nasza (słodka) zawodowa tajemnica. Chociaż tajemnicą nie jest, że aby zatrudnić w polskiej szkole dobrze wykształconych i doświadczonych nauczycieli z takich krajów jak USA, Kanada, Wlk.Brytania, Irlandia, RPA, Australia czy Nowa Zelandia, trzeba się nieźle napracować, a do tego mieć reputację solidnego pracodawcy na całym świecie.

Tak, tak, dokładnie, na całym świecie. Dlaczego? Ano dlatego, że o dobrych Native Speaker’ów musimy konkurować z takimi krajami jak np. Arabia Saudyjska, Emiraty Arabskie, Korea, Chiny, Tajwan, Turcja, Rosja, o krajach zachodniej Europy nie wspominając.

Robimy to od prawie 25 lat, ponieważ wierzymy, że ma to głęboki sens i że możliwość nauki języka od ludzi, dla których język angielski jest językiem ojczystym, to nie to samo co lekcje w szkole, zajęcia pozalekcyjne czy indywidualne korepetycje. To przede wszystkim obcowanie z żywym i praktycznym językiem, możliwość "złapania" oryginalnego akcentu oraz poznania ludzi z innych części świata, ich kultury, tradycji i sposobu myślenia.

Jak pokazują doświadczenia wielu uczniów naszej szkoły, to również szansa na zawarcie ciekawych znajomości a nawet przyjaźni, które trwają przez wiele, wiele lat, kiedy już opuszczą mury English College. Mamy nadzieję, że podzielacie nasz pogląd?

PS
Pewnie jak co roku zastanawiacie się kto z ubiegłorocznych lektorów anglojęzycznych zostaje z nami po wakacyjnej przerwie oraz kim są nowi nauczyciele, którzy będą Was uczyć w nowym roku szkolnym. Już wkrótce damy Wam znać!

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Certyfikat Cambridge English to prestiżowy certyfikat językowy, które potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg europejskiej ...
zobacz więcej
Wielu rodziców, którzy inwestują w naukę języków swoich dzieci często zastanawia się ile oni tak naprawdę umieją. To wbrew pozorom nie jest ...
zobacz więcej
Taki tytuł miała sesja naszej pani metodyk Moniki Ziębakowskiej podczas sobotniej konferencji pt.: ?Zaopiekuj się sobą, nauczycielu?. ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Radom - Ustronie
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart