SIEDZIEĆ? STAĆ? CHODZIĆ? Oto jest pytanie!
Rozwiąż test


SIEDZIEĆ? STAĆ? CHODZIĆ? Oto jest pytanie!

SIEDZIEĆ? STAĆ? CHODZIĆ? Oto jest pytanie!

Co jeszcze możemy zrobić, aby młodzież i dorośli skuteczniej uczyli się języka?

 

Liczne badania naukowe potwierdzają, że włączenie do zajęć językowych elementu ruchu bardzo pozytywnie wpływa na lepsze zapamiętywanie słownictwa i struktur językowych wśród uczniów. I wcale nie dotyczy to tylko zajęć dla dzieci. Okazuje się, że zarówno młodzież jak i osoby dorosłe mogą bardzo dużo skorzystać na włączeniu elementów kinestetycznych na swoich lekcjach językowych.

 

Często panuje pewien stereotyp, że ruch i zabawa owszem, ale tylko na zajęciach dla dzieci i to tylko po to aby od czasu do czasu dać im chwilę wytchnienia i w ten sposób utrzymać ich koncentracja na dłużej. Natomiast młodzież i dorośli to zbyt poważni ludzie na takie rzeczy i raczej powinni uczyć się języka siedząc w ławkach i studiując mądre zagadnienia z podręcznika.

 

Nawet dorośli kursanci potrzebują bardzo zróżnicowanych bodźców, aby lepiej przyswajać sobie i  utrwalać poznawane słownictwo i struktury gramatyczne. Na zdjęciach grupa R21 pani Kasi i gramatyka na karteczkach! Uczniowie utrwalali tutaj QUESTION TAGS (pytania rozłączne), a następnie prowadzili konwersacje między sobą poruszając się po całej sali.


Jest energia, jest fun i są efekty! :)

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Certyfikat Cambridge English to prestiżowy certyfikat językowy, które potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg europejskiej ...
zobacz więcej
Wielu rodziców, którzy inwestują w naukę języków swoich dzieci często zastanawia się ile oni tak naprawdę umieją. To wbrew pozorom nie jest ...
zobacz więcej
Taki tytuł miała sesja naszej pani metodyk Moniki Ziębakowskiej podczas sobotniej konferencji pt.: ?Zaopiekuj się sobą, nauczycielu?. ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Radom - Ustronie
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart