Praktycznie po angielsku!
Rozwiąż test


Praktycznie po angielsku!

Praktycznie po angielsku!
 
Komunikacja w języku obcym jest absolutnym priorytetem w English College. Dlatego wszelkie struktury gramatyczne oraz słownictwo tematyczne ćwiczymy zawsze w kontekście, dając uczniom możliwość użycia nowych zwrotów w praktycznych sytuacjach komunikacyjnych.
 
Tak też było na zajęciach u pana Bartosza w grupie K19. Tematem przewodnim była dyskusja nad zaletami i wadami zdalnych zajęć. Czyli coś, co jest bardzo aktualne i bardzo bliskie uczniom i nauczycielom. Kursanci współzawodniczyli pomiędzy sobą, starając się jak najlepiej wyrazić swoje opinię i stanowisko
 
Temat z życia wzięty, podparty doświadczeniami uczniów to idealny sposób, by uczyć się praktycznej komunikacji w języku obcym. Oprócz wyrażania i uzasadniania swoich opinii, uczniowie mieli okazję uczyć się krytycznego myślenia oraz wykorzystywania materiału z podręcznika do ciekawych i inspirujących dyskusji. Jak zawsze, kiedy rozmawiamy na praktyczne tematy, było mnóstwo okazji na lepsze poznanie się w grupie i budowanie relacji.
 
A jeśli chcesz przekonać się jak to jest uczyć się języka i przyjemnie i praktycznie zapraszamy na BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w niektórych grupach. Szczegóły pod numerami telefonu:
• RADOM-CENTRUM, ul. Żeromskiego 31, tel. 533 353 371
• RADOM-MICHAŁÓW, ul. Mieszka I 3G, tel. 533 355 313
• RADOM-USTRONIE, ul. Gagarina 19 (SP11), tel. 533 330 539 (zapisy tylko telefonicznie lub w siedzibie Radom-Centrum)
• KOZIENICE, al. 1-go Maja 5, tel. 662 917 579
• PIONKI, ul. Mickiewicza 4, tel. 662 482 661
• ZWOLEŃ, ul. Jagiełły 10, tel. 662 482 571
wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Certyfikat Cambridge English to prestiżowy certyfikat językowy, które potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg europejskiej ...
zobacz więcej
Wielu rodziców, którzy inwestują w naukę języków swoich dzieci często zastanawia się ile oni tak naprawdę umieją. To wbrew pozorom nie jest ...
zobacz więcej
Taki tytuł miała sesja naszej pani metodyk Moniki Ziębakowskiej podczas sobotniej konferencji pt.: ?Zaopiekuj się sobą, nauczycielu?. ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Radom - Ustronie
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart