Rozwiąż test

Praktycznie po angielsku!

Praktycznie po angielsku!
 
Komunikacja w języku obcym jest absolutnym priorytetem w English College. Dlatego wszelkie struktury gramatyczne oraz słownictwo tematyczne ćwiczymy zawsze w kontekście, dając uczniom możliwość użycia nowych zwrotów w praktycznych sytuacjach komunikacyjnych.
 
Tak też było na zajęciach u pana Bartosza w grupie K19. Tematem przewodnim była dyskusja nad zaletami i wadami zdalnych zajęć. Czyli coś, co jest bardzo aktualne i bardzo bliskie uczniom i nauczycielom. Kursanci współzawodniczyli pomiędzy sobą, starając się jak najlepiej wyrazić swoje opinię i stanowisko
 
Temat z życia wzięty, podparty doświadczeniami uczniów to idealny sposób, by uczyć się praktycznej komunikacji w języku obcym. Oprócz wyrażania i uzasadniania swoich opinii, uczniowie mieli okazję uczyć się krytycznego myślenia oraz wykorzystywania materiału z podręcznika do ciekawych i inspirujących dyskusji. Jak zawsze, kiedy rozmawiamy na praktyczne tematy, było mnóstwo okazji na lepsze poznanie się w grupie i budowanie relacji.
 
A jeśli chcesz przekonać się jak to jest uczyć się języka i przyjemnie i praktycznie zapraszamy na BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w niektórych grupach. Szczegóły pod numerami telefonu:
• RADOM-CENTRUM, ul. Żeromskiego 31, tel. 533 353 371
• RADOM-MICHAŁÓW, ul. Mieszka I 3G, tel. 533 355 313
• RADOM-USTRONIE, ul. Gagarina 19 (SP11), tel. 533 330 539 (zapisy tylko telefonicznie lub w siedzibie Radom-Centrum)
• KOZIENICE, al. 1-go Maja 5, tel. 662 917 579
• PIONKI, ul. Mickiewicza 4, tel. 662 482 661
• ZWOLEŃ, ul. Jagiełły 10, tel. 662 482 571
wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Koniec roku szkolnego to czas, kiedy uczniowie szykują się do końcowych testów i egzaminów. Dlatego na lekcjach dominują wszelkiego rodzaju ...
zobacz więcej
Ostatnio Grupa Z02 z panią Kingą miała bardzo pachnącą i smaczną lekcję. :) Dzieci robiły projekt o zmysłach, ucząc się je opisywać ...
zobacz więcej
Coraz trudniej jest uczyć młodych ludzi podawania czasu, ponieważ zegary, jak prawie wszystko, uległy cyfryzacji i mało kto teraz potrafi ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart