Rozwiąż test

OPISUJEMY SWOJA RODZINĘ

OPISUJEMY SWOJA RODZINĘ
W grupie M04 pana Rafała dzisiejsza lekcja była pełna kreatywności i nauki poprzez zabawę. Dzieci miały za zadanie narysować swoją rodzinę, co okazało się być świetnym ćwiczeniem zarówno artystycznym, jak i językowym. Na podstawie tych rysunków, prowadziliśmy różnorodne ćwiczenia językowe, które pomogły uczniom lepiej zrozumieć i zapamiętać słownictwo związane z członkami rodziny.
 
Podczas lekcji skupiliśmy się na nauce słów oznaczających członków rodziny, takich jak: mother, father, sister, brother, grandmother, grandfather, itp. Dodatkowo, dzieci uczyły się rzeczowników nieregularnych, takich jak man/men, woman/women, child/children. Było to doskonałe wprowadzenie do bardziej zaawansowanego słownictwa, które będzie im potrzebne w przyszłości.
 
Nie mogło zabraknąć także ćwiczeń z użyciem konstrukcji "Who is that...?" i "Who are those...?". Uczniowie w parach zadawali sobie pytania, wskazując na rysunki swoich kolegów i koleżanek, co nie tylko ułatwiło naukę, ale również wprowadziło element interaktywnej zabawy.
 
Takie lekcje są niezwykle ważne, ponieważ uczą dzieci poprzez praktyczne zastosowanie języka w codziennych sytuacjach. Angażowanie uczniów w aktywności związane z ich własnym życiem sprawia, że nauka staje się bardziej interesująca i znacząca.
 
Dzięki takim lekcjom dzieci nie tylko poszerzają swoje słownictwo, ale także uczą się, jak używać języka w praktyce, co jest kluczowe dla ich dalszego rozwoju językowego. Jesteśmy dumni z postępów naszych uczniów i z niecierpliwością czekamy na kolejne kreatywne lekcje
wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Zbliżający się koniec roku szkolnego to doskonała okazja, aby podzielić się ciepłymi słowami i życzeniami na udane wakacje. To moment, ...
zobacz więcej
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie więzi i relacji w klasie. Jednym ze skutecznych sposobów na osiągnięcie tego ...
zobacz więcej
W English College wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki jest motywowanie uczniów poprzez wykorzystanie ich pasji i zainteresowań. Dlaczego to ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart