Rozwiąż
test


Obozy i wyjazdy językowe

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z pandemią COVID-19  i niepewną sytuacją w okresie wakacji 2022 w obecnym roku szkolnym nie realizujemy ofert na obozy i wyjazdy językowe.

 

Chcemy wrócić  do oferty wyjazdów i obzów językowych w przyszłym roku i już w marcu 2023 przedstawimy ciekawe i sprawdzone oferty w Polsce i Wlk. Brytanii

 

Na lato 2022 zaplanowaliśmy atrakcyjne WARSZTATY JĘZYKOWO-ROZWOJOWE DLA DZIECI oraz KURSY INTENSYWNE  w formie stacjonarnej oraz ONLINE z Lektorami Polskimi oraz Native Speakers z USA i RPA .

 

Serdecznie zapraszamy!  :)

 

Zespół English College

 

 

Nasze filie
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart