O nas

 NASZA MISJA

 • Zapewniamy dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie.

NASZA WIZJA

 • Naszą ambicją jest, aby wszyscy nasi uczniowie swobodnie mówili językami, zdobywali nowe kwalifikacje oraz realizowowali swoje najbardziej ambitne cele i marzenia.

NASZE WARTOŚCI

 • Kompetencje – W English College stawiamy przede wszystkim na praktyczne  umiejętności oraz wszechstronny rozwój. Ucząc języków, uczymy również innych, ważnych umiejętności życiowych, ponieważ wierzymy, że każdy z nas chce być efektywny w tym co robi, pragnie odnosić sukcesy i być dumnym ze swoich osiągnięć.
 • Relacje  - Dobra szkoła to nie tylko zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności, ale również szczególne miejsce budowania dobrych i trwałych relacji.  Dobra edukacja to przede wszystkim dobre relacje w klasie i poza klasą, to wzajemny szacunek, zrozumienie i współpraca pomiędzy nauczycielami i uczniami.
 • Autonomia -  English College to miejsce, w którym każdy może znaleźć przestrzeń dla siebie, rozwijać swoje talenty i zainteresowania i współdecydować o tym co dla niego ważne i istotne. To miejsce, gdzie tradycyjna edukacja zmienia się w ekscytującą podróż, gdzie nauczyciel towarzyszy swoim uczniom w ich wszechstronnym rozwoju.

 


 

NASZ ZESPÓŁ

 

 LEKTORZY POLSCY

 • Gdyby chcieć znaleźć jedno wspólne określenie dla Lektorów English College najlepszym byłoby ENTUZJAŚCI NOWOCZESNEJ EDUKACJI JĘZYKOWEJ, nauczyciele z krwi i kości, 100% profesjonaliści, absolwenci wyższych studiów neofilologicznych, którzy nieustannie rozwijają swoje kompetencje metodyczne, językowe i pedagogiczne.
NATIVE SPEAKERS & INTERNATIONAL TEACHERS
 • Lektorzy z takich krajów jak USA, Kanada, UK,  Irlandia, RPA, Australia czy Nowa Zelandia, dla któych język angielski to język ojczysty. Native Speakers uczący w English College to nie są przypadkowe osoby, a zawodowi nauczyciele, absolwenci studiów wyższych oraz renomowanych, cetyfikowanych  programów przygotowujących do nauczania języka angielskiego obcokrajowców (CELTA, TEFL, TESOL).
ZESPÓŁ METODYCZNY
 • Dobra szkoła językowa to również stały i fachowy zespół metodyczny. Metodycy English College regularnie hospitują zajęcia i wspierają lektorów swoim  doświadczeniem, prowadzą szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe dla młodszych lektorów oraz dbają o najwyższą jakość nauczania.
 
Więcej ...

 


 

CERTYFIKOWANA SZKOŁA PASE

ENGLISH COLLEGE należy do elitarnego grona kilkunastu szkół językowych w Polsce, które w drodze niezależnego audytu uzyskały prestiżowy certyfikat - Znak Jakości Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych (PASE).

W trakcie dwudniowej inspekcji audytorzy PASE analizowali:
 • Kwalifikacje Lektorów Polskich oraz Native Speakers
 • Program i jakość nauczania
 • Nadzór metodyczny nad pracą lektorów i realizacją programu nauczania
 • Jakość i dobór materiałów dydaktycznych
 • Komfort warunków nauczania
 • Profesjonalizm zarządzania
 • Rzetelność informacji w materiałach reklamowych 

A oto cytat z raportu podsumowującego wyniki inspekcji:

"Szkoła prezentuje wysoki poziom profesjonalizmu, połączony z przyjazną atmosferą i troską o słuchaczy. Szkoła spełnia wszystkie kryteria Zasad Inspekcji PASE. Audytorzy wnioskują o ponowne przyznanie szkole znaku jakości PASE."

 

Wybierając szkołę językową ze Znakiem Jakości PASE otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości usług edukacyjnych, profesjonalizmu oraz skuteczności nauczania.

 

SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM ZAAWANSOWANIA


POZNAJ NASZĘ OFERTĘ

Nasze filie
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszkuk i wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart