Rozwiąż test

Motywujemy do nauki przez pasje i zainteresowania

Motywujemy do nauki przez pasje i zainteresowania

W English College wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki jest motywowanie uczniów poprzez wykorzystanie ich pasji i zainteresowań. Dlaczego to takie istotne? Gdy uczniowie są związani z tematem i widzą jego praktyczne zastosowanie w swoim życiu, ich motywacja do nauki rośnie. Dlatego też staramy się integrować ich pasje i zainteresowania z tematami lekcji oraz wykorzystywać je w różnorodnych aktywnościach.

Uwielbiasz sport?
Świetnie! Możemy połączyć tę pasję z nauką języka obcego poprzez oglądanie meczów, czytanie artykułów sportowych w języku docelowym, a nawet komentowanie sportowych wydarzeń.

Fascynujesz się muzyką?
Doskonale! Nauka języka przez słuchanie ulubionych piosenek, tworzenie tekstów w nowym języku i analiza muzycznych tekstów to świetny sposób na rozwijanie umiejętności językowych.

Marzysz o podróżach?
Wspaniale! Możemy planować wirtualne podróże do krajów, gdzie mówi się w języku, którego się uczysz. To idealny sposób, aby połączyć pasję do podróży z nauką języka.

W naszej szkole pasje i zainteresowania uczniów są integralną częścią procesu nauki. Dzięki temu nie tylko motywujemy ich do nauki, ale także tworzymy bardziej osobiste i satysfakcjonujące doświadczenia edukacyjne.

Każdy uczeń ma swoje unikalne zainteresowania, dlatego dostosowujemy nasze metody nauczania do ich potrzeb. Dzięki temu uczniowie są bardziej zaangażowani, chętniej się uczą i szybciej osiągają sukcesy. U nas nauka jest nie tylko skuteczna, ale także przyjemna i inspirująca!

Dołącz do nas i odkryj, jak pasje mogą stać się kluczem do sukcesu w nauce języków obcych!

Zespół English College

wwww.englishcollege.pl

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Zbliżający się koniec roku szkolnego to doskonała okazja, aby podzielić się ciepłymi słowami i życzeniami na udane wakacje. To moment, ...
zobacz więcej
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie więzi i relacji w klasie. Jednym ze skutecznych sposobów na osiągnięcie tego ...
zobacz więcej
W English College wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki jest motywowanie uczniów poprzez wykorzystanie ich pasji i zainteresowań. Dlaczego to ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart