Rozwiąż test

JAK UCZYMY DZIECI W ENGLISH COLLEGE?

JAK UCZYMY DZIECI W ENGLISH COLLEGE?

W reklamach i mediach społecznościowych różne szkoły językowe wręcz prześcigają się w barwnych opisach swoich metod nauczania, próbując przekonać rodziców, że tylko ich metoda (autorska bądź franczyzowa) jest tą jedyną i najlepszą, i że właśnie dzięki niej każde dziecko nauczy się najlepiej.

 

Z początkiem września, kiedy do English College rozdzwaniają się telefony, a szkolne sekretariaty zapełniają się rodzicami dzieci, najczęstsze pytanie, które otrzymujemy to właśnie „jaką metodą uczymy dzieci angielskiego”. Ku zaskoczeniu wieku rodziców odpowiadamy, że generalnie taką samą, jaką rodzice uczą swoje dzieci języka polskiego, a gdybyśmy mieli znaleźć jakąś nazwę, która najlepiej oddaje charakter naszych metod pracy, nazwalibyśmy ją „METODĄ NATURALNĄ”.  Dlaczego?

  • Przede wszystkim dlatego, że podczas lekcji używamy tylko języka angielskiego, dzięki czemu dzieci szybko się osłuchują z językiem i szybko zaczynają rozumieć podstawowe zwroty i wyrażenia, a poznane słówka zapamiętują w naturalnym kontekście.
  • Tak jak z rodzicami w domu i przyjaciółmi na podwórku, na lekcjach w English College dzieci koncentrują się na różnych zadaniach, grach i zabawach. W ten sposób rozwijają swoje zainteresowania, pobudzają ciekawość oraz odnajdują inspiracje do odkrywania i poznawania świata. Różnica jest tylko jedna  - robimy to wszystko po angielsku. To wymaga od naszych lektorów nie tylko fachowej wiedzy metodycznej oraz mnóstwo zaangażowania i kreatywności,  ale również umiejętności dostosowywania metod i technik pracy do aktualnego poziomu rozwoju dzieci.
  • I wreszcie, aby angielski dla dzieci był prawdziwym angielskim jakim mówi się np. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA czy Kanadzie, w English College już najmłodsi kursanci mają systematyczne zajęcia z NATIVE SPEAKER’ami  - lektorami, dla których angielski jest językiem ojczystym. Dzięki temu od samego początku uczą się naturalnego i praktycznego języka z poprawną wymową i akcentem, poznają zwyczaje i kulturę krajów anglojęzycznych  i zdobywają bardzo cenne doświadczenia w kontaktach z obcokrajowcami.

 

Jeśli chcielibyście Państwo przekonać się jak działają nasze metody zapraszamy na BEZPŁATNE LEKCJE PRÓBNE we wszystkich naszych ośrodkach stacjonarnych codziennie w godzinach 15.00-19.00:

  • RADOM CENTRUM, ul.Żeromskiego 31, tel. 533 353 371, radom@englishcollege.pl
  • RADOM -MICHAŁÓW, ul.Mieszka I 3G, tel. 533 355 313, michalow@englishcollege.pl
  • KOZIENICE, al. 1-go Maja 5, tel. 662 917 579, kozienice@englishcollege.pl
  • PIONKI, ul.Mickiewicza 4, tel. 662 482 661, pionki@englishcollege.pl
  • ZWOLEŃ, ul.Jagiełły 10, tel. 662 482 571, zwolen@englishcollege.pl
  • KURSY ON-LINE, tel. 790 228 922

Rejestracji można dokonać telefonicznie, mailowo lub za pomocą krótkiego formularza TUTAJ

 

Warto też pamiętać, że w English College każdy uczeń ma zagwarantowane 2 TYGODNIE  OKRESU PRÓBNEGO, bezpłatnego w przypadku rezygnacji, co pozwala jeszcze lepiej wypróbować Szkołę bez żadnego ryzyka. :)

 

Serdecznie zapraszamy! :)