Rozwiąż test

JAK ROZWIJAĆ JEDNOCZEŚNIE KOMPETENCJE JĘZYKOWE I MOTYWACJĘ W FIRMIE?

JAK ROZWIJAĆ JEDNOCZEŚNIE KOMPETENCJE JĘZYKOWE I MOTYWACJĘ W FIRMIE?

 


Wiele firm w Polsce nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, tylko dlatego, że ich pracownikom brakuje kompetencji językowych i nie potrafią skutecznie komunikować się z zagranicznymi klientami i kontrahentami. Często też brakuje im motywacji i zaangażowania, aby podnosić swoje umiejętności językowe i osiągać lepsze wyniki w codziennej pracy.

 

Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn może być wiele, ale najczęstszymi są brak wytrwałości w nauce języków, spowodowany niedobrymi doświadczeniami z przeszłości oraz zawód, że jedna czy druga metoda nauki nie przyniosła spodziewanych rezultatów.

 

Kurs PRAKTYCZNY ANGIELSKI W PRACY I PODRÓŻY w English College to zupełnie inne podejście do rozwoju kompetencji językowych pracowników firm. Jest ono oparte na sprawdzonych metodach nauczania osób dorosłych z wykorzystaniem nowych technologii, neurodydaktyki oraz psychologii. Zapewnia systematyczny rozwój praktycznych umiejętności językowych i jednocześnie budowanie lojalności praz poczucia przywiązania do swojej firmy. Uczestnicy szkoleń mają przekonanie, że czas i wysiłek, który wkładają w zdobywanie nowych umiejętności służy nie tylko firmie, ale również im samym. Mogą je wykorzystać w swojej codziennej pracy, podczas zagranicznych wyjazdów, a nawet realizując swoje pasje i zainteresowania. Dodatkowe komponenty e-learningowe oraz aplikacja „Instaling Premium” sprawiają, że każdy kursant może uczyć się dodatkowo ile chce i kiedy chce, i w ten sposób maksymalnie wykorzystywać swój potencjał rozwojowy.

 

Takie podejście sprawia, że nauka języka przestaje być traktowana jako niechciana konieczność, a staje się naturalną formą rozwoju kompetencji każdego dorosłego człowieka. Kompetencji, które sprawiają, że możemy czuć się ważni, potrzebni i że potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji w interakcjach z obcokrajowcami.

 

Szkolenia językowe dla firm realizujemy zarówno w formie stacjonarnej (w siedzibie szkoły lub w firmy) jak również nowoczesnej formule ONLINE.

 

Jeśli chcielibyście Państwo poznać nasze metody pracy zanim podejmiecie decyzję o wyborze  oferty kursów dla swoich pracowników, zapraszamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ LEKCJI PRÓBNEJ. Wystarczy przesłać do nas maila o treści „BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA DLA FIRMY” na adres biuro@englishcollege.pl , a nasz doradca skontaktuje się z Państwem, aby umówić dogodny termin takiej lekcji.

 


Zespół English College

https://bit.ly/3sU86gN


wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Zbliżający się koniec roku szkolnego to doskonała okazja, aby podzielić się ciepłymi słowami i życzeniami na udane wakacje. To moment, ...
zobacz więcej
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie więzi i relacji w klasie. Jednym ze skutecznych sposobów na osiągnięcie tego ...
zobacz więcej
W English College wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki jest motywowanie uczniów poprzez wykorzystanie ich pasji i zainteresowań. Dlaczego to ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart