JAK ROZWIJAĆ JEDNOCZEŚNIE KOMPETENCJE JĘZYKOWE I MOTYWACJĘ W FIRMIE?
Rozwiąż test


JAK ROZWIJAĆ JEDNOCZEŚNIE KOMPETENCJE JĘZYKOWE I MOTYWACJĘ W FIRMIE?

JAK ROZWIJAĆ JEDNOCZEŚNIE KOMPETENCJE JĘZYKOWE I MOTYWACJĘ W FIRMIE?

 


Wiele firm w Polsce nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, tylko dlatego, że ich pracownikom brakuje kompetencji językowych i nie potrafią skutecznie komunikować się z zagranicznymi klientami i kontrahentami. Często też brakuje im motywacji i zaangażowania, aby podnosić swoje umiejętności językowe i osiągać lepsze wyniki w codziennej pracy.

 

Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn może być wiele, ale najczęstszymi są brak wytrwałości w nauce języków, spowodowany niedobrymi doświadczeniami z przeszłości oraz zawód, że jedna czy druga metoda nauki nie przyniosła spodziewanych rezultatów.

 

Kurs PRAKTYCZNY ANGIELSKI W PRACY I PODRÓŻY w English College to zupełnie inne podejście do rozwoju kompetencji językowych pracowników firm. Jest ono oparte na sprawdzonych metodach nauczania osób dorosłych z wykorzystaniem nowych technologii, neurodydaktyki oraz psychologii. Zapewnia systematyczny rozwój praktycznych umiejętności językowych i jednocześnie budowanie lojalności praz poczucia przywiązania do swojej firmy. Uczestnicy szkoleń mają przekonanie, że czas i wysiłek, który wkładają w zdobywanie nowych umiejętności służy nie tylko firmie, ale również im samym. Mogą je wykorzystać w swojej codziennej pracy, podczas zagranicznych wyjazdów, a nawet realizując swoje pasje i zainteresowania. Dodatkowe komponenty e-learningowe oraz aplikacja „Instaling Premium” sprawiają, że każdy kursant może uczyć się dodatkowo ile chce i kiedy chce, i w ten sposób maksymalnie wykorzystywać swój potencjał rozwojowy.

 

Takie podejście sprawia, że nauka języka przestaje być traktowana jako niechciana konieczność, a staje się naturalną formą rozwoju kompetencji każdego dorosłego człowieka. Kompetencji, które sprawiają, że możemy czuć się ważni, potrzebni i że potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji w interakcjach z obcokrajowcami.

 

Szkolenia językowe dla firm realizujemy zarówno w formie stacjonarnej (w siedzibie szkoły lub w firmy) jak również nowoczesnej formule ONLINE.

 

Jeśli chcielibyście Państwo poznać nasze metody pracy zanim podejmiecie decyzję o wyborze  oferty kursów dla swoich pracowników, zapraszamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ LEKCJI PRÓBNEJ. Wystarczy przesłać do nas maila o treści „BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA DLA FIRMY” na adres biuro@englishcollege.pl , a nasz doradca skontaktuje się z Państwem, aby umówić dogodny termin takiej lekcji.

 


Zespół English College

https://bit.ly/3sU86gN


wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Certyfikat Cambridge English to prestiżowy certyfikat językowy, które potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg europejskiej ...
zobacz więcej
Wielu rodziców, którzy inwestują w naukę języków swoich dzieci często zastanawia się ile oni tak naprawdę umieją. To wbrew pozorom nie jest ...
zobacz więcej
Taki tytuł miała sesja naszej pani metodyk Moniki Ziębakowskiej podczas sobotniej konferencji pt.: ?Zaopiekuj się sobą, nauczycielu?. ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Radom - Ustronie
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart