CERTYFIKATY JĘZYKOWE DLA DZIECI - CZY TO MA SENS?

CERTYFIKATY JĘZYKOWE DLA DZIECI - CZY TO MA SENS?

CERTYFIKATY JĘZYKOWE DLA DZIECI - CZY TO MA SENS?

Wielu rodziców, którzy inwestują w naukę języków swoich dzieci często zastanawia się ile dziecko tak naprawdę umie. To wbrew pozorom nie jest łatwe pytanie, bo i skąd mają wiedzieć?
•    Mogą np. sugerować się ocenami w szkole, ale czy dobra ocena oznacza, że dziecko potrafi się dobrze komunikować po angielsku?
•    Mogą też odpytywać dziecko po każdej lekcji magicznym „czego się dzisiaj nauczyłeś?”, ale czy usłyszymy listę nowo poznanych słówek czy struktur gramatycznych? Raczej tak to nie działa.
•    Mogą w końcu rzucić dziecko na „głęboką wodę” i kazać mu przetłumaczyć fragment książki lub film, albo zagadać jakiegoś obcokrajowca podczas zagranicznych wakacji, ale czy to na pewno będzie zadanie adekwatne do aktualnych możliwości dziecka?

Dlatego w English College postawiliśmy na system weryfikacji postępów za pomocą wystandaryzowanych międzynarodowych testów kompetencyjnych, które bardzo rzetelnie i wieloaspektowo badają znajomość języków:
•    rozumienie tekstów czytanych
•    rozumienia wypowiedzi ze słuchu
•    pisanie tekstów użytkowych
•    wypowiedzi ustne

Jednym z najpopularniejszych certyfikowanych egzaminy językowych na świecie są egzaminy Pearson PTE Young Learners, które testują znajomość języka wśród dzieci 9-14 lat na 4 poziomach zaawansowania:
•    FIRSTWORDS (kl. 3-4),
•    SPRINGBOARD (kl.4-5),
•    QUICKMARCH(kl.5-6)
•    BREAKTROUGH(kl.6-7)

Dzięki takiemu systemowi weryfikacji postępów nasi kursanci doskonale wiedzą na jakim aktualnie znajdują się poziomie zaawansowania, systematycznie oswajają się ze strukturą  językowych i przygotowują się w ten sposób do najważniejszych egzaminów które będą zdawać w przyszłości- np. Egzamin 8-klasisty matura podstawowa i rozszerzona czy certyfikaty Cambridge
•    Miesiąc maj w English College to czas na powtórki i ćwiczenie do oficjalnej sesji egzaminacyjnej, która w tym roku odbędzie się w dniach w Sobotę 19 czerwca.
•    Jeszcze do piątku 14 maja trwa rejestracja na certyfikowane egzaminy PEARSON PTE YL w sekretariatach English College
•    W sobotę 29 maja odbędą się tzw. MOCK EXAM czyli próbne sesje egzaminacyjne dla zarejestrowanych kandydatów.

Więcej informacji o egzaminach certyfikowanych dla dzieci można znaleźć na dedykowanej stronie https://bit.ly/3bpV1UP
Zaparaszamy ????
 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Jak co roku pod koniec listopada, za sprawą amerykańskiego Święta THANKSGIVING, w naszej szkole królują indyki. Jest to oczywiście doskonała ...
zobacz więcej
Komunikacja w języku obcym jest absolutnym priorytetem w English College. Dlatego wszelkie struktury gramatyczne oraz słownictwo tematyczne ...
zobacz więcej
Czy nauka słownictwa i gramatyki sprawia Wam kłopoty? Przeraża Was lista słówek do zapamiętania czy reguł gramatycznych jak tworzyć pytania? ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Radom - Ustronie
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszkuk i wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart