Rozwiąż
test

Biblioteka językowa

 

Nie musimy nikogo przekonywać, że czytanie książek to klucz do sukcesu i rozwijania umysłu. Jednak czytanie w języku obcym to podwójne korzyści! Zyskujesz nie tylko wiedzę o świecie, ale także doskonalisz swoje umiejętności językowe w sposób niezwykle efektywny.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Dla dzieci: Magiczne bajki i proste książeczki, które sprawią, że nauka czytania w języku angielskim będzie czystą przyjemnością.
  • Dla młodzieży i dorosłych: "Graded Readers" – specjalne, dostosowane poziomem trudności książki, które uczynią naukę ekscytującą przygodą. Odkrywaj znane klasyki na nowo, krok po kroku!
  • Dla zaawansowanych: Zanurz się w klasyce literatury brytyjskiej i amerykańskiej, powieściach, nowelach oraz fascynujących publikacjach tematycznych.

Dlaczego warto?

Korzystanie z naszej wyjątkowej biblioteki językowej jest całkowicie bezpłatne dla uczniów English College. Osoby spoza naszej szkoły również mogą czerpać z tych zasobów, po wpłaceniu zwrotnej kaucji w wysokości 50 zł.

Dołącz do nas i zanurz się w świecie książek oraz języka angielskiego!

Serdecznie zapraszamy!

Twój Zespół English College

Nasze filie
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart