Rozwiąż test

Kursy w English College ruszyły pełną parą! Nadal możesz się zapisać.

Kursy w English College ruszyły pełną parą! Nadal możesz się zapisać.

Już chyba wszystkie grupy w naszej szkole są po pierwszych zajęciach z Lektorem Polskim i Native Speaker’em. Tradycyjniena początku kursów głównie powtarzamy materiał i stawiamy na interakcję w grupach. Dlatego na pierwszych lekcjach królują gry i zabawy językowe, aby skutecznie wydobyć z pamięci i utrwalać sobie wiadomości z poprzedniego roku, no i oczywiście odpowiednio nastroić się na odkrywanie kolejnych tajników języka angielskiego w nowym roku szkolnym

Jak to w English College na lekcjach nie brakuje aktywności wymagających od uczniów mówienia i komunikowania się po angielsku, co sprawia, że każdy z nas może coraz śmielej wyrażać się w języku obcym, stosując naszą starą maksymę: „if you do not speak English here, then where?” – czyli w wolnym tłumaczeniu „mówienie po angielsku zaczyna się o lekcji w English College.

A jeśli ktoś z Was nie zapisał się jeszcze na Angielski, zapraszamy do kontaktu z sekretariatem Swojego ośrodka English College. Być może mam jeszcze wolne miejsce a dla Was w odpowiedniej grupie.

Pamiętajcie! W English College macie prawo do bezpłatnych lekcji próbnych zanim podejmiecie decyzję, żę chcecie z nami zostać na cały rok.

Serdecznie zapraszamy!
Dane kontaktowe do wszystkich ośrodków English College znajdują się w naszej zakładce KONTAKT - TUTAJ

Anna Machlarz, Witold Machlarz i Agnieszka Małyszczuk
 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Koniec roku szkolnego to czas, kiedy uczniowie szykują się do końcowych testów i egzaminów. Dlatego na lekcjach dominują wszelkiego rodzaju ...
zobacz więcej
Ostatnio Grupa Z02 z panią Kingą miała bardzo pachnącą i smaczną lekcję. :) Dzieci robiły projekt o zmysłach, ucząc się je opisywać ...
zobacz więcej
Coraz trudniej jest uczyć młodych ludzi podawania czasu, ponieważ zegary, jak prawie wszystko, uległy cyfryzacji i mało kto teraz potrafi ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart