Rozwiąż test

Finał konkursu Test Yourself - Sprawdź się przed Egzaminem 8-klasisty!

Finał konkursu Test Yourself - Sprawdź się przed Egzaminem 8-klasisty!

Szanowni Państwo!

Z ogromną radością pragniemy ogłosić oczekiwane wyniki Konkursu Językowego "TEST YOURSELF – SPRAWDŹ SIĘ PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY", organizowanego przez V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu we współpracy z Akademią Handlową Nauk Stosowanych w Radomiu oraz naszą Szkołą Językową English College.
 

 • I miejsce i tym samym ROCZNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SZKOLE ENGLISH COLLEGE uzyskała Emilia Kwiatkowska z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Radomiu z wynikiem 94%.
 • II miejsce i VOUCHERY RABATOWE 50%  na KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SZKOLE ENGLISH COLLEGE zajęli Ex aequo:
  • Hanna Słomińska uczennica I Społecznej Szkoły Podstawowej Społecznego Towarzystwa Oświatowego z wynikiem 91%  
  • Marceli Kramek uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Adama Mickiewicza w Radomiu z winkiem 91%
 • Wyniki pozostałych finalistów konkursu zostaną przesłane droga mailową.


Wszystkim uczniom dziękujemy za udział i gratulujemy wyników! Test na poziomie B2 w skali CEFR był naprawdę wymagający jak na 8 klasę szkoły podstawowej, a mimo tego większość z Was poradziła sobie z nim bardzo dobrze, a nawet znakomicie. To oznacza, że mamy bardzo zdoolną młodzież i warto dalej rozwijać ich talenty. :)
 

Wręczenie nagród odbędzie się 6 czerwca 2023 roku o godz. 11:30 w auli Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu przy ulicy Romualda Traugutta 61a (https://ahns.pl/), na którą zapraszamy Was ze swoimi klasami.  Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z Native Speaker’ami, którzy na codzień uczą w szkole English College.

Prosimy o potwierdzenie przybycia wraz z klasami poprzez adres mailowy konkursu: konkurs@vlo-traugutt.radom.pl
Jednocześnie zapraszamy wszystkich uczestników oraz finalistów do odebrania kuponów rabatowych w sekretariacie Szkoły English College w Radomiu, ul. Żeromskiego 31.  

 1. Finaliści konkursu – Kupon rabatowy 20% na roczny kurs języka angielskiego w Szkole English College w roku szkolnym 2023/24 w grupie standard lub premium
 2. Wszyscy uczestnicy konkursu 
  1. Kupon rabatowy 5% na roczny kurs języka angielskiego w grupie standard lub premium w Szkole English College w roku szkolnym 2023/24
  2. Kupon rabatowy 5% na certyfikowany egzamin językowy PEARSON ENGLISH w  sesji czerwiec 2024

Prosimy pamiętać, że aby skorzystać z kuponu rabatowego na kurs lub bezpłatnego kursu, uczestnik konkursu zobowiązany jest do formalnego zapisu na kurs z rodzicem lub prawnym opiekunem, w sekretariacie Szkoły English College (https://www.englishcollege.pl/), w Radomiu przy ul. Żeromskiego 31 lub w Radomiu przy ul.Mieszka I-go 3G, w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca 2023. Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-19.00

JESZCZE RAZ GRATULUJEMY UZYSKANYCH WYNIKÓW I ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASZYCH KONKURSACH JĘZYKOWYCH W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM 2023-2024.

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Koniec roku szkolnego to czas, kiedy uczniowie szykują się do końcowych testów i egzaminów. Dlatego na lekcjach dominują wszelkiego rodzaju ...
zobacz więcej
Ostatnio Grupa Z02 z panią Kingą miała bardzo pachnącą i smaczną lekcję. :) Dzieci robiły projekt o zmysłach, ucząc się je opisywać ...
zobacz więcej
Coraz trudniej jest uczyć młodych ludzi podawania czasu, ponieważ zegary, jak prawie wszystko, uległy cyfryzacji i mało kto teraz potrafi ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart