Rozwiąż test

Koniec rejestracji na egzaminy CAMBRIDGE ENGLISH

Koniec rejestracji na egzaminy CAMBRIDGE ENGLISH
 • Jeszcze tylko do środy 10 maja można rejestrować się na egzaminy Cambridge w szkole English College. Wart się pospieszyć ponieważ w tym roku wyjątkowo duża liczba uczniów naszej szkoły podchodzi do tych prestiżowych egzaminów i niestety kończą nam się już miejsca na terenie szkoły.
 • Rejestracjina egzamin  należy dokonać  osobiście w siedzibie szkoły w Radomiu, ul Żeromskiego 31 lub zdalnie pod numerem telefonu 533 353 371

 

CO ZYSKUJESZ POSIADAJĄC CERTYFIKAT CAMBRIDGE ENGLISH?

 • Potwierdzona znajomość języka angielskiego na rynku pracy jest niezwykle ważna. Wpisanie certyfikatu do CV znacznie zwiększa Twoje szanse na przejście do kolejnego etapu rekrutacji.
 • Na podstawie badania opinii zrealizowanego na reprezentatywnej grupie pracodawców i firm rekrutacyjnych w Polsce przez Instytut Millward Brown w lipcu 2014: aż 79% pracodawców najbardziej ceni certyfikaty Cambridge English, o 16% mogą być wyższe Twoje zarobki, natomiast  61% pracodawców będzie uważało Cię za bardziej atrakcyjnego kandydata
  - źródło: https://www.cambridgeenglish.org/pl/

 

UZNAWALNOŚĆ CERTYFIKATÓW CAMBRIDGE ENGLISH

 • Certyfikaty Cambridge English uznawane są przez ponad 20000 firm, uczelni wyższych i instytucji rządowych na całym świecie.
 • Z certyfikatem Cambridge English masz dostęp do najlepszych uczelni na świecie i zwiększasz swoje szansę na lepszą pracę w Polsce i za granicą.
 • Certyfikaty Cambridge uznawane są m.in. przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Służbę Cywilną.
 • Wiele polskich uczelni wyższych zwalnia posiadaczy certyfikatów Cambridge English z lektoratów, egzaminów zaliczeniowych i końcowych z języka angielskiego

 

CAMBRIDGE ENGLISH FIRST  - sesja egzaminacyjna czerwiec 2023

 • Termin egzaminu - 17 czerwca 2023
 • Termin rejestracji - 11-28 kwietnia 2023
 • Miejsce egzaminu - English College Radom-Centrum, ul. Żeromskiego 31,
 • Cena egzaminu FIRST - 665zł
 • Płatności za egzamin dokonuje się przelewem na rachunek bankowy BNP Paribas 29 1750 0012 0000 0000 2182 6618
 • Więcej informacji pod numerem  telefonu 533 353 371 codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-19.00

 

CAMBRIDGE ENGLISH ADVANCED - sesja egzaminacyjna czerwiec 2023

 • Termin egzaminu - 17 czerwca 2023
 • Termin rejestracji - 11-28 kwietnia 2023
 • Miejsce egzaminu - English College Radom-Centrum, ul. Żeromskiego 31
 • Cena egzaminu ADVANCED  - 690zł
 • Płatności za egzamin dokonuje się przelewem na rachunek bankowy BNP Paribas 29 1750 0012 0000 0000 2182 6618
 • Więcej informacji pod numerem  telefonu 533 353 371 codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-19.00

 

Serdecznie zapraszamy :)

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Zbliżający się koniec roku szkolnego to doskonała okazja, aby podzielić się ciepłymi słowami i życzeniami na udane wakacje. To moment, ...
zobacz więcej
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie więzi i relacji w klasie. Jednym ze skutecznych sposobów na osiągnięcie tego ...
zobacz więcej
W English College wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki jest motywowanie uczniów poprzez wykorzystanie ich pasji i zainteresowań. Dlaczego to ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart