Rozwiąż test

Znakomite wyniki naszych uczniów na egzaminie Pearson Young Learners!

Znakomite wyniki naszych uczniów na egzaminie Pearson Young Learners!

Spieszymy z bardzo dobrymi wieściami!

 • Wszyscy uczniowie English College, którzy przystąpili i napisali swój egzamin Pearson Young Learners zdali swoje egzaminy i otrzymają specjalne certyfikaty prosto z Wlk.Brytanii!
 • Co więcej, w tym roku mamy wręcz wysyp wyników z wyróżnieniem (with Merit), a nawet z wyższego poziomu zaawansowania (with Distinction)!
 • Wyniki egzaminów cieszą również naszych lektorów, którzy mają poczucie świetnie wykonanej pracy i przekonanie, że stosowane przez nich metody przynoszą znakomite efekty.
 • Wszystkim kursantom i ich lektorom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych poziomach zaawansowania!
   

Dlaczego warto aby dzieci brały udział w certyfikowanych egzaminach Pearson Young Learners?

 • Dzięki egzaminom Pearson rodzice mają pewność, że nauka na kursie przebiega wg najlepszych światowych standardów, a ich dzieci robią odpowiednie postępy
 • Uczniowie budują pewność siebie i zdobywają cenne doświadczenie na przyszłość. Ci, którzy podchodzą do międzynarodowych certyfikatów językowych z łatwością radzą sobie z egzaminem 8-klasisty, a później z maturą z języka angielskiego.
 • Zdany egzamin i certyfikat to również ogromny zastrzyk motywacji do dalszej nauki i jeszcze większych postępów
   

 Jak wygląda procedura egzaminacyjna?

 • Nie każdy uczeń English College podchodzi do egzaminów Pearson PTE, ponieważ są one zupełnie dobrowolne i również dodatkowo płatne. 
 • Oficjalne sesje egzaminacyjne odbywają się w czerwcu każdego roku w naszej szkole, która od kilkunastu już lat posiada status Akredytowanego  Centrum Egzaminacyjnego Pearson PTE
 • Wszystkie arkusze egzaminacyjne oraz nagrania z części ustnej egzaminu są wysyłane do centrum Pearson w Wlk. Brytanii i tam sprawdzane oraz oceniane
 • Każdy uczeń English College bierze udział w bezpłatnym audycie Pearson PTE w marcu każdego roku. W ten sposób lektorzy, rodzice i uczniowie wiedzą dokładnie na jakim znajdują się etapie przygotowania do oficjalnego egzaminu.
 • Certyfikaty Pearson mogą być ujęte na świadectwie szkolnym ucznia jako "szczególne osiągnięcia", co może istotnie pomóc w wyborze szkoły średniej i klasy o odpowiednim profilu

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tegorocznym kandydatom i  już wkrótce będziemy się kontaktować z informacją na temat wręczenia certyfikatów oraz szczegółowych raportów z egzaminu.

A wszystkich zapraszamy do naszych sekretariatów na zapisy na nowy rok szkolny, codziennie od poniedziałku do piątku w godz.13.00-19.00 - szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie TUTAJ

Pamiętajcie, że do English College można się zapisać bez żadnego ryzyka. Oferujemy BEZPŁATNE LEKCJE PRÓBNE oraz BEZPŁATNY 2-TYGODNIOWY OKRES PRÓBNY od dnia rozpoczęcia zajęć. Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że English College to nie jest szkoła dla Ciebie, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze z tytułu zapisu na kurs. :)


Do zobaczenia!

Dyrekcja English College

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Koniec roku szkolnego to czas, kiedy uczniowie szykują się do końcowych testów i egzaminów. Dlatego na lekcjach dominują wszelkiego rodzaju ...
zobacz więcej
Ostatnio Grupa Z02 z panią Kingą miała bardzo pachnącą i smaczną lekcję. :) Dzieci robiły projekt o zmysłach, ucząc się je opisywać ...
zobacz więcej
Coraz trudniej jest uczyć młodych ludzi podawania czasu, ponieważ zegary, jak prawie wszystko, uległy cyfryzacji i mało kto teraz potrafi ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart