Rozwiąż test

Ostatnie wolne miejsca na kursy Cambridge FIRST oraz ADVANCED

Ostatnie wolne miejsca na kursy Cambridge FIRST oraz ADVANCED


Certyfikaty Cambridge FIRST & ADVANCED to jedne z najbardziej popularnych i najczęściej uznawanych przez uczelnie, pracodawców oraz instytucje publiczne certyfikatów językowych. Nic więc dziwnego, że wielu uczniów naszej szkoły mocno pracuje nad tym, aby zwieńczyć swoją naukę języka prestiżowym, międzynarodowym certyfikatem językowym na poziomach B2, C1 a nawet C2


Aby to było możliwe w English College bardzo mocno inwestujemy w rozwój naszych lektorów, organizując dla nich regularne szkolenia min. dotyczące skutecznego przygotowania do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych.


W piątek, nasi nowi native speakerzy poznawali strukturę egzaminów  Cambridge FIRST & ADVANCED, dowiedzieli się w jaki sposób mogą pomóc uczniom w nabywaniu i rozwijaniu umiejętności potrzebnych do wykonania zadań egzaminacyjnych praktycznie na każdych zajęciach, zwłaszcza części ustnej. W sobotę natomiast, nasi polscy lektorzy pracowali nad ocenianiem prac pisemnych oraz wymieniali się swoimi bogatymi doświadczeniami w przygotowywaniu uczniów do tych niezwykle ważnych egzaminów. Oba szkolenia poprowadziła nasza wieloletnia lektorka, pani Katarzyna, która  od lat z sukcesem przygotowuje uczniów English College do tych prestiżowych egzaminów.


A jeśli i Ty myślisz o zdobyciu Certyfikatu Cambridge FIRST lub  ADVANCED zapraszamy do naszej szkoły. Mamy jeszcze kilka pojedynczych miejsc w naszych szkołach w Radomiu, Kozienicach, Pionkach i Zwoleniu. Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne:

  • RADOM-CENTRUM, ul. Żeromskiego 31, tel. 533 353 371
  • RADOM-MICHAŁÓW, ul. Mieszka I 3G, tel. 533 355 313
  • KOZIENICE, al. 1-go Maja 5, tel. 662 917 579
  • PIONKI, ul. Mickiewicza 4, tel. 662 482 661
  • ZWOLEŃ, ul. Jagiełły 10, tel. 662 482 571
wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Koniec roku szkolnego to czas, kiedy uczniowie szykują się do końcowych testów i egzaminów. Dlatego na lekcjach dominują wszelkiego rodzaju ...
zobacz więcej
Ostatnio Grupa Z02 z panią Kingą miała bardzo pachnącą i smaczną lekcję. :) Dzieci robiły projekt o zmysłach, ucząc się je opisywać ...
zobacz więcej
Coraz trudniej jest uczyć młodych ludzi podawania czasu, ponieważ zegary, jak prawie wszystko, uległy cyfryzacji i mało kto teraz potrafi ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart