Jak zapisać się na ANGIELSKI lub NIEMIECKI w ENGLISH COLLEGE bez wychodzenia z domu?

Jak zapisać się na ANGIELSKI lub NIEMIECKI w ENGLISH COLLEGE bez wychodzenia z domu?

Jak zapisać się na ANGIELSKI lub NIEMIECKI w ENGLISH COLLEGE bez wychodzenia z domu?

 

 

Nie masz czasu na wizytę w English College, a chcesz szybko zapisać siebie lub swoje dziecko na ANGIELSKI lub NIEMIECKI ?

 

Skorzystaj z zapisów zdalnych w formie elektronicznej bez wychodzenia z domu! Możesz to zrobić ze swojego komputera lub smartfona:

 • Wejdź na stronę www.englishcollege.pl
 • W prawym dolnym rogu strony kliknij na PLATFORMA LANGLION pod ikonką lwa
 • Otworzy się strona logowania na Platformę LANGLION - kliknij na zielony przycisk "ZAREJESTRUJ SIĘ" na dole strony
 • Otworzy się formularz rejestracyjny gdzie następnie:
  • wybierz swój ośrodek English College lub kurs ONLINE
  • zatwierdzić wszystkie zgody
  • wybrać język ANGIELSKI lub NIEMIECKI
  • podać dane do umowy
  • zaznaczyć że się nie jest robotem i kliknąć niebieski przycisk "WYŚLIJ"
 • Następnie pojawi Ci  się opcja testu kwalifikacyjnego na kilku poziomach, ale jeśli nie chcesz go rozwiązywać wystarczy kliknąć „DALEJ”
 • Mailem lub SMSem otrzymasz powiadomienie o dostępnej umowę w systemie Langlion, którą  można podpisać elektronicznie klikając przycisk „PODPISZ”
 • Oczywiście zawierając umowę zdalnie masz 2 tygodnie na rezygnację z zawartej umowy. Wystarczy napisać do nas maila na adres biuro@englishcollege.pl z oświadczeniem o rezygnacji podając numer swojej umowy.

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Zabieraj język ze szkoły do swojego świata, systematycznie powtarzaj, ucz się aktywnie i wszystkimi zmysłami, otaczaj się językiem... ...
zobacz więcej
Metoda Dualna to specjalny system kształcenia językowego, w którym zajęcia realizowane są równolegle przez dwóch nauczycieli - Lektora ...
zobacz więcej
8-Klasiści i Maturzyści, którzy uczą się w English College od lat, w absolutnej większości przypadków zdobywają wyniki powyżej 90% puntów, ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Radom - Ustronie
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszkuk i wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart