Rozwiąż test

BEZPŁATNE TESTY DIAGNOSTYCZNE DO GRUP EGZAMINACYJNYCH

BEZPŁATNE TESTY DIAGNOSTYCZNE DO GRUP EGZAMINACYJNYCH

Czeka Cię ważny egzamin z angielskiego?

• Matura Podstawowa?

• Matura Rozszerzona?

• Egzamin 8-Klasisty?

• Certyfikat Cambridge First?

Chcesz się dowiedzieć ile tak naprawdę umiesz,  jakie są Twoje mocne strony, a nad czym musisz więcej popracować przed swoim egzaminem? 

 

Musisz wiedzieć, że aby osiągnąć dobry wynik na egzaminie językowym potrzebna jest wszechstronna wiedza i dużo praktyki w „rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych.  Dlatego o końcowym wyniku decyduje nie szybkie, a mądre przygotowanie, poparte solidną pracą. Żeby jednak praca nie poszła na marne, potrzebny jest nam dobry plan, a dobry plan należy zacząć od porządnej diagnostyki, analizy tego w czym jesteśmy dobrzy, a gdzie mamy jeszcze przestrzeń do poprawy.

 

Dlatego kursy przygotowujące do egzaminów i certyfikatów językowych w English College zaczynamy od próbnych testów diagnostycznych, aby ustalić ile nasi kursanci już umieją, jakie są ich silne i słabsze strony i na co należy zwrócić szczególną uwagę, aby na koniec roku szkolnego mogli cieszyć się ze swoich wyników

 

Zapraszamy na BEZPŁATNE TESTY DIAGNOSTYCZNE DO GRUP EGZAMINACYJNYCH  - rejestracja przez formularz na stronie internetowej szkoły https://bit.ly/3kiQ1F0  lub telefonicznie w godz.13.00-19.00:

• RADOM-CENTRUM, ul. Żeromskiego 31, tel. 533 353 371

• KOZIENICE, al. 1-go Maja 5, tel. 662 917 579

• PIONKI, ul. Mickiewicza 4, tel. 662 482 661

• ZWOLEŃ, ul.Jagiełły 10, tel. 662 482 571

 

Każdy, kto napisze test diagnostyczny otrzyma również BEZPŁATNE KONSULTACJE z naszym metodykiem.

 

Serdecznie zapraszamy!

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Zbliżający się koniec roku szkolnego to doskonała okazja, aby podzielić się ciepłymi słowami i życzeniami na udane wakacje. To moment, ...
zobacz więcej
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie więzi i relacji w klasie. Jednym ze skutecznych sposobów na osiągnięcie tego ...
zobacz więcej
W English College wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki jest motywowanie uczniów poprzez wykorzystanie ich pasji i zainteresowań. Dlaczego to ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart