BEZPŁATNE TESTY DIAGNOSTYCZNE DO GRUP EGZAMINACYJNYCH
Rozwiąż test


BEZPŁATNE TESTY DIAGNOSTYCZNE DO GRUP EGZAMINACYJNYCH

BEZPŁATNE TESTY DIAGNOSTYCZNE DO GRUP EGZAMINACYJNYCH

Czeka Cię ważny egzamin z angielskiego?

• Matura Podstawowa?

• Matura Rozszerzona?

• Egzamin 8-Klasisty?

• Certyfikat Cambridge First?

Chcesz się dowiedzieć ile tak naprawdę umiesz,  jakie są Twoje mocne strony, a nad czym musisz więcej popracować przed swoim egzaminem? 

 

Musisz wiedzieć, że aby osiągnąć dobry wynik na egzaminie językowym potrzebna jest wszechstronna wiedza i dużo praktyki w „rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych.  Dlatego o końcowym wyniku decyduje nie szybkie, a mądre przygotowanie, poparte solidną pracą. Żeby jednak praca nie poszła na marne, potrzebny jest nam dobry plan, a dobry plan należy zacząć od porządnej diagnostyki, analizy tego w czym jesteśmy dobrzy, a gdzie mamy jeszcze przestrzeń do poprawy.

 

Dlatego kursy przygotowujące do egzaminów i certyfikatów językowych w English College zaczynamy od próbnych testów diagnostycznych, aby ustalić ile nasi kursanci już umieją, jakie są ich silne i słabsze strony i na co należy zwrócić szczególną uwagę, aby na koniec roku szkolnego mogli cieszyć się ze swoich wyników

 

Zapraszamy na BEZPŁATNE TESTY DIAGNOSTYCZNE DO GRUP EGZAMINACYJNYCH  - rejestracja przez formularz na stronie internetowej szkoły https://bit.ly/3kiQ1F0  lub telefonicznie w godz.13.00-19.00:

• RADOM-CENTRUM, ul. Żeromskiego 31, tel. 533 353 371

• KOZIENICE, al. 1-go Maja 5, tel. 662 917 579

• PIONKI, ul. Mickiewicza 4, tel. 662 482 661

• ZWOLEŃ, ul.Jagiełły 10, tel. 662 482 571

 

Każdy, kto napisze test diagnostyczny otrzyma również BEZPŁATNE KONSULTACJE z naszym metodykiem.

 

Serdecznie zapraszamy!

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
To już ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym, trochę luźniejsze, podsumowujące, ale nadal bardzo konkretne i bardzo praktyczne. No i ...
zobacz więcej
Zbliża się koniec roku szkolnego, pogoda za oknem nie zachęca do wytężonej nauki i pracy,tak więc nic dziwnego, że nasi uczniowie coraz ...
zobacz więcej
Certyfikat Cambridge English to prestiżowy certyfikat językowy, które potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg europejskiej ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart