Rozwiąż test

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2021/22 - jak skontaktować się z nami?

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2021/22 - jak skontaktować się z nami?


Możesz do nas przyjść lub zadzwonić, codziennie od poniedziałku do piątku w godz.13.00-19.00

  • RADOM-CENTRUM, ul.Żeromskiego 31, tel. 533 353 371
  • RADOM-MICHAŁÓW, ul.Mieszka I 3G, tel. 533 355 313
  • RADOM-USTRONIE, ul.Gagarina 19 (SP11), tel. 533 330 539 (zapisy tylko telefonicznie lub w siedzibie Radom-Centrum)
  • KOZIENICE, al.1-go Maja 5, tel. 662 917 579
  • PIONKI, ul.Mickiewicza 4, tel. 662 482 661
  • ZWOLEŃ,ul.Jagiełły 10, tel. 662 482 571

Możesz też napisać maila na biuro@englishcollege.pl  lub wypełnić formularz na naszej stronie internetowej, a wówczas my skontaktujemy się z Tobą, aby:

  • zaprosić Cię na bezpłatną lekcję próbną w szkole lub jeśli wolisz również ONLINE
  • zaprosić Cię na bezpłatne konsultacje z metodykiem lub lektorem naszej szkoły
  • umówić się na bezpłatny test diagnostyczny, jeśli czeka Cię ważny egzamin
  • albo zwyczajnie, żeby porozmawiać o nauce języków. W końcu to ważna umiejętność, nie taka prosta i łatwa jak niektórym się wydaje, ale możliwa do osiągnięcia, kiedy wspólnie znajdziemy na nią sposób :)

 

Do zobaczenia w English College!

&

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Zbliżający się koniec roku szkolnego to doskonała okazja, aby podzielić się ciepłymi słowami i życzeniami na udane wakacje. To moment, ...
zobacz więcej
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie więzi i relacji w klasie. Jednym ze skutecznych sposobów na osiągnięcie tego ...
zobacz więcej
W English College wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki jest motywowanie uczniów poprzez wykorzystanie ich pasji i zainteresowań. Dlaczego to ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart