PRZEDŁUŻAMY ZAPISY PROMOCYJNE DO ŚRODY 23-GO CZERWCA!
Rozwiąż test


PRZEDŁUŻAMY ZAPISY PROMOCYJNE DO ŚRODY 23-GO CZERWCA!

PRZEDŁUŻAMY ZAPISY PROMOCYJNE DO ŚRODY 23-GO CZERWCA!

Szanowni Państwo,


Ponieważ sekretariaty i linie telefoniczne wszystkich ośrodków English College przeżywały prawdziwe oblężenie w ostatnich dniach zapisów promocyjnych, nie byliśmy w stanie zapisać wszystkich Państwa na nowy rok szkolny. Dlatego zapraszamy jeszcze we wtorek i środę w godzinach 13.00-19.00 do naszych ośrodków w Radom Centrum, Radom-Michałów, Kozienice, Pionki oraz Zwoleń.


Jeśli linie telefoniczne będą zajęte lub nie będziemy mogli odebrać telefonu, bardzo prosimy o wiadomość SMS lub email na biuro@englishcollege.pl  z podaniem imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, a na pewno odzwonimy najszybciej jak to możliwe i przygotujemy dokumenty do zapisu.
 

Dlaczego warto zapisać się na  Nowy Rok Szkolny jeszcze przed wakacjami?

  • Teraz zapewnisz sobie BEZPŁATNE PODRĘCZNIKI DO KURSU
  • miejsce w swojej grupie
  • niską ratę miesięczną lub specjalny rabat za płatność jednorazową
  • 250 Talentów (ECT) na zakupy w szkolnym sklepiku jeszcze przed wakacjami
  • no i specjalny kupon rabatowy na Certyfikowany Egzamin Językowy PEARSON PTE  w sesji Czerwiec 2022

Szczegóły oferty wraz z cenami kursów znajdziesz w zakładce OFERTA I CENNIK

 

Serdecznie zapraszamy :)

Zespół English College

 

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
To już ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym, trochę luźniejsze, podsumowujące, ale nadal bardzo konkretne i bardzo praktyczne. No i ...
zobacz więcej
Zbliża się koniec roku szkolnego, pogoda za oknem nie zachęca do wytężonej nauki i pracy,tak więc nic dziwnego, że nasi uczniowie coraz ...
zobacz więcej
Certyfikat Cambridge English to prestiżowy certyfikat językowy, które potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg europejskiej ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart