Aplikacja INSTALING PREMIUM dla Uczniów English College już dostępna!
Rozwiąż test


Aplikacja INSTALING PREMIUM dla Uczniów English College już dostępna!

Aplikacja INSTALING PREMIUM dla Uczniów English College już dostępna!

Jakie korzyści daje INSTALING PREMIUM uczniom English College?

  • Przede wszystkim daje możliwość systematycznej nauki, powtarzania i utrwalania  słownictwa w dowolnym miejscu i czasie  - wystarczy smartfon, tablet lub laptop i dostęp do internetu!
  • Dzięki zaawansowanym algorytmom system nie pozwoli Ci zapomnieć słówek, których nauczyłeś w English College - stale będzie Ci je przypominać i wymuszać powtórki tego, co już raz „zaliczyłeś”.
  • Stwarza również możliwość nauki dodatkowych, nadprogramowych słówek - po zaliczeniu podstawowego słownictwa, system przydzieli Ci dodatkowe słówka, dzięki czemu Twoje postępy w nauce języka będą jeszcze szybsze.
  • Aplikacja daje Ci także dostęp do dodatkowych ćwiczeń z najważniejszych zagadnień gramatycznych – w ten sposób łatwo powtórzysz gramatykę do kartkówki czy sprawdzianu w szkole lub kiedykolwiek będziesz potrzebować
  • Instaling Premium w English College to również możliwość samodzielnej nauki jężyka w okresie wakacyjnym, pomiędzy kolejnymi kursami (aplikacja dostępna bezpłatnie dla uczniów zapisujących się na nowy rok szkolny w czerwcu)


Jak systematycznie korzystać z INSTALING PREMIUM?

  • Na początku roku szkolnego otrzymałeś login i hasło do bezpłatnej wersji INSTALING, które są nadal ważne w wersji Premium. Jeśli zagubiłeś, poproś swojego Lektora Polskiego jeszcze raz o LOGIN i HASŁO i wklej je sobie do swojego zeszytu.
  • Twój Lektor będzie systematycznie udostępniał Twojej grupie nowe słówka w systemie i sprawdzał czy regularnie wykonujesz ćwiczenia na swoim koncie.
  • Pamiętaj, że wystarczy kilka minut dziennie powtórki na Twoim komputerze lub smartfonie, żebyś zapamiętać wszystkie słówka, których nauczyłeś się w English College!


Powodzenia! :)
 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Grudzień to czas świąteczny i sporo uwagi poświęcamy lekcjom kulturowym związanym z tą odwieczną tradycją. Ważna dla nas jeż również to, ...
zobacz więcej
Miesiąc grudzień w English College to oprócz lekcji świąteczny również intensywny okres powtórek i sprawdzianów. Uczniowie, jak to ...
zobacz więcej
Uczniowie którzy przygotowują się w English College do swoich egzaminów systematycznie nabywają umiejętności rozwiązywania zadań ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart