Jaki był Rok 2020 w English College?
Rozwiąż test


Jaki był Rok 2020 w English College?

Jaki był Rok 2020 w English College?

Burzliwy, pełen wyzwań, nagłych i trudnych decyzji oraz czasochłonnych i kosztownych eksperymentów. „Padające” platformy, niewydolne łącza internetowe oraz stosy nowych aplikacji do opanowania w błyskawicznym czasie,  to rzeczywistość w której nagle się znaleźliśmy.


I chociaż wydawałoby się, że cała operacja przeniesienia zajęć z sali lekcyjnej do świata online jest wyzwaniem ponad siły, to jednak dzięki zaangażowaniu i kreatywności całego zespołu Lektorów, Metodyków oraz Pań z Obsługi Klienta udało się  wdrożyć nowe formy zajęć z niemałym sukcesem.

 

Co więcej, potrzeba chwili zmobilizowała nas do wykreowania zupełnie nowych możliwości:
- Wprowadziliśmy do kursów komponenty e-learningowe, które umożliwiają samodzielne powtórki słownictwa oraz gramatyki w dowolnym miejscu i czasie
- Uruchomiliśmy nauczanie hybrydowe, czyli dodatkową opcję zdalnego udziału w zajęciach dla osób nieobecnych w szkole
- A wzbogaceni cennym doświadczeniem, dodaliśmy na stałe ofertę kursów ONLINE, z której coraz chętniej korzystają osoby, dla których liczy się nie tylko jakość zajęć, ale również oszczędność czasu niezbędnego na dotarcie do szkoły.


Dlatego, pomimo ewidentnych trudności i ogromnej pracy jaką trzeba było włożyć w reorganizację szkoły, patrzymy w przyszłość bardzo optymistycznie. Przekonaliśmy się po raz kolejny, że najwięcej zależy jednak od nas samych, naszego nastawienia, zaangażowania i poszukiwania nowych możliwości.

 

I tego właśnie życzymy również Wam Wszystkim w Nowym Roku: ciągłego rozwoju, pełnego zaangażowania i nieustannego poszukiwania szans. W końcu kiedy wieje wiatr możemy nie tylko szukać czasowego schronienia, ale również budować trwałe wiatraki...


Dobrego Roku 2021!

Zespół English College

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
To już ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym, trochę luźniejsze, podsumowujące, ale nadal bardzo konkretne i bardzo praktyczne. No i ...
zobacz więcej
Zbliża się koniec roku szkolnego, pogoda za oknem nie zachęca do wytężonej nauki i pracy,tak więc nic dziwnego, że nasi uczniowie coraz ...
zobacz więcej
Certyfikat Cambridge English to prestiżowy certyfikat językowy, które potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg europejskiej ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart