Rozwiąż test

KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY Z DN. 09.11.2020R.

KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY Z DN. 09.11.2020R.

Szanowni Państwo,

 

W związku z wysoką liczbą zakażeń COVID 19 na terenie naszego kraju i wprowadzanymi kolejnymi restrykcjami  na mocy  Rozporządzenia Rady Ministrów  z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii uprzejmie informujemy iż:

 

1.  Aktualnie obowiązujące rozporządzenie nie nakłada  na szkoły językowe (działające na podstawie Ustawy z dnia 6 marca 2018 r. - Prawo Przedsiębiorców) zakazu świadczenia usług określonych w Polskiej Klasyfikacji Działalności pod numerem PKD 85.59.A (NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH)

 

2.   W związku z powyższym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  wielu naszych klientów Szkoła nadal będzie działać w trybie stacjonarnym z możliwością udziału w zajęciach hybrydowych/online na platformie Langlion/ZOOM:

 

DZIECI PRZEDSZKOLNE oraz DZIECI KLAS 1-3

Dzieci mogą brać udział w zajęciach stacjonarnie na terenie szkoły:

* Udział w zajęciach stacjonarnych wykluczają jakiekolwiek symptomy choroby zakaźnej (gorączka, katar, kaszel, ból gardła, ból głowy, ogólne osłabienie)

* Udział w zajęciach stacjonarnych wiąże się z  zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego i bezwzględne stosowanie się do następujących zasad:

o   Dezynfekcja / mycie rąk przed  wejściem na zajęcia

o   Noszenie maseczki zakrywającej usta i nos przez cały czas pobytu  w szkole w tym również w trakcie zajęć

o   Utrzymywanie  dystansu wobec innych osób w szkole w tym również w trakcie zajęć

o   Przychodzenie do szkoły tuż przed rozpoczęciem zajęć aby unikać gromadzenia się w poczekalni szkoły

o   Rodziców obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia na teren szkoły.

Dzieci mogą brać udział w lekcji w trybie hybrydowym z domu przed ekranem komputera za pośrednictwem platformy Langlion/ZOOM

W takiej sytuacji prosimy o odpowiednie przygotowanie stanowiska do udziału w zajęciach:

o   Zainstalowanie  na komputerze aplikacji ZOOM

o   Logowanie się do zajęć poprzez przeglądarkę CHROM na platformie Langlion

o   Udostępnianie kamery oraz mikrofonu, aby dziecko mogło brać interaktywny udział w zajęciach

o   Logowanie się do lekcji punktualnie biorąc pod uwagę czas uruchamiania komputera oraz  poszczególnych aplikacji

W razie problemów technicznych prosimy o bezpośredni kontakt z sekretariatem szkoły

 

DZIECI KLAS 4-8, MŁODZIEŻ I OSOBY DOROSŁE

     Zajęcia realizowane są w trybie hybrydowym, rotacyjnie, zgodnie z harmonogramem

·               * W lekcji stacjonarnej może jednocześnie brać udział maksymalnie 4 uczniów, pozostali uczniowie z grupy biorą udział w lekcji  online.

·               *  Udział w zajęciach stacjonarnych wykluczają jakiekolwiek symptomy choroby zakaźnej (gorączka, katar, kaszel, ból gardła, ból głowy, ogólne osłabienie)

·               * Zajęcia stacjonarnie na terenie szkoły realizowane są z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego i każdy uczeń zobligowany jest:

o   Dezynfekować ręce przed  wejściem na zajęcia

o   Nosić maseczkę zakrywającą usta i nos przez cały czas pobytu  w szkole w tym również w trakcie zajęć

o   Utrzymywać  dystans wobec innych osób w szkole

o   Przychodzić do szkoły tuż przed rozpoczęciem zajęć, aby unikać gromadzenia się w poczekalni szkoły

o   Rodziców obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia na teren szkoły.

·               Uczniowie mogą brać udział w lekcji w trybie hybrydowym z domu przed ekranem komputera za pośrednictwem platformy Langlion/ZOOM.

- W takiej sytuacji prosimy aby:

o   Korzystać z przeglądarki  CHROM

o   Zainstalować  na komputerze aplikację ZOOM

o   Udostępnić kamerę oraz mikrofon w trakcie lekcji aby możliwa była pełna interakcja i aktywny udział w zajęciach

o   Logować się do lekcji punktualnie biorąc pod uwagę czas uruchamiania komputera oraz  poszczególnych aplikacji.

o   W razie problemów technicznych prosimy o bezpośredni kontakt z sekretariatem szkoły

 

  3.  Z dniem 09.11.2020. zawieszamy do odwołania działalność biblioteki szkolnej oraz wymiany punktów na nagrody w programie English College Talent.  Zachęcamy do korzystania z e-learningu gramatycznego oraz aplikacji INSTALING do utrwalania gramatyki i słownictwa

 

  4.  W przypadku kwarantanny bądź wystąpienia objawów choroby zakażnej u lektora danej grupy zajęcia będą czasowo realizowane w formule ONLINE

 

Z życzeniami zdrowia i optymizmu

Dyrekcja Szkoły

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Zbliżający się koniec roku szkolnego to doskonała okazja, aby podzielić się ciepłymi słowami i życzeniami na udane wakacje. To moment, ...
zobacz więcej
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie więzi i relacji w klasie. Jednym ze skutecznych sposobów na osiągnięcie tego ...
zobacz więcej
W English College wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki jest motywowanie uczniów poprzez wykorzystanie ich pasji i zainteresowań. Dlaczego to ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart