KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY Z DN. 09.11.2020R.
Rozwiąż test


KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY Z DN. 09.11.2020R.

KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY Z DN. 09.11.2020R.

Szanowni Państwo,

 

W związku z wysoką liczbą zakażeń COVID 19 na terenie naszego kraju i wprowadzanymi kolejnymi restrykcjami  na mocy  Rozporządzenia Rady Ministrów  z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii uprzejmie informujemy iż:

 

1.  Aktualnie obowiązujące rozporządzenie nie nakłada  na szkoły językowe (działające na podstawie Ustawy z dnia 6 marca 2018 r. - Prawo Przedsiębiorców) zakazu świadczenia usług określonych w Polskiej Klasyfikacji Działalności pod numerem PKD 85.59.A (NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH)

 

2.   W związku z powyższym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  wielu naszych klientów Szkoła nadal będzie działać w trybie stacjonarnym z możliwością udziału w zajęciach hybrydowych/online na platformie Langlion/ZOOM:

 

DZIECI PRZEDSZKOLNE oraz DZIECI KLAS 1-3

Dzieci mogą brać udział w zajęciach stacjonarnie na terenie szkoły:

* Udział w zajęciach stacjonarnych wykluczają jakiekolwiek symptomy choroby zakaźnej (gorączka, katar, kaszel, ból gardła, ból głowy, ogólne osłabienie)

* Udział w zajęciach stacjonarnych wiąże się z  zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego i bezwzględne stosowanie się do następujących zasad:

o   Dezynfekcja / mycie rąk przed  wejściem na zajęcia

o   Noszenie maseczki zakrywającej usta i nos przez cały czas pobytu  w szkole w tym również w trakcie zajęć

o   Utrzymywanie  dystansu wobec innych osób w szkole w tym również w trakcie zajęć

o   Przychodzenie do szkoły tuż przed rozpoczęciem zajęć aby unikać gromadzenia się w poczekalni szkoły

o   Rodziców obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia na teren szkoły.

Dzieci mogą brać udział w lekcji w trybie hybrydowym z domu przed ekranem komputera za pośrednictwem platformy Langlion/ZOOM

W takiej sytuacji prosimy o odpowiednie przygotowanie stanowiska do udziału w zajęciach:

o   Zainstalowanie  na komputerze aplikacji ZOOM

o   Logowanie się do zajęć poprzez przeglądarkę CHROM na platformie Langlion

o   Udostępnianie kamery oraz mikrofonu, aby dziecko mogło brać interaktywny udział w zajęciach

o   Logowanie się do lekcji punktualnie biorąc pod uwagę czas uruchamiania komputera oraz  poszczególnych aplikacji

W razie problemów technicznych prosimy o bezpośredni kontakt z sekretariatem szkoły

 

DZIECI KLAS 4-8, MŁODZIEŻ I OSOBY DOROSŁE

     Zajęcia realizowane są w trybie hybrydowym, rotacyjnie, zgodnie z harmonogramem

·               * W lekcji stacjonarnej może jednocześnie brać udział maksymalnie 4 uczniów, pozostali uczniowie z grupy biorą udział w lekcji  online.

·               *  Udział w zajęciach stacjonarnych wykluczają jakiekolwiek symptomy choroby zakaźnej (gorączka, katar, kaszel, ból gardła, ból głowy, ogólne osłabienie)

·               * Zajęcia stacjonarnie na terenie szkoły realizowane są z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego i każdy uczeń zobligowany jest:

o   Dezynfekować ręce przed  wejściem na zajęcia

o   Nosić maseczkę zakrywającą usta i nos przez cały czas pobytu  w szkole w tym również w trakcie zajęć

o   Utrzymywać  dystans wobec innych osób w szkole

o   Przychodzić do szkoły tuż przed rozpoczęciem zajęć, aby unikać gromadzenia się w poczekalni szkoły

o   Rodziców obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia na teren szkoły.

·               Uczniowie mogą brać udział w lekcji w trybie hybrydowym z domu przed ekranem komputera za pośrednictwem platformy Langlion/ZOOM.

- W takiej sytuacji prosimy aby:

o   Korzystać z przeglądarki  CHROM

o   Zainstalować  na komputerze aplikację ZOOM

o   Udostępnić kamerę oraz mikrofon w trakcie lekcji aby możliwa była pełna interakcja i aktywny udział w zajęciach

o   Logować się do lekcji punktualnie biorąc pod uwagę czas uruchamiania komputera oraz  poszczególnych aplikacji.

o   W razie problemów technicznych prosimy o bezpośredni kontakt z sekretariatem szkoły

 

  3.  Z dniem 09.11.2020. zawieszamy do odwołania działalność biblioteki szkolnej oraz wymiany punktów na nagrody w programie English College Talent.  Zachęcamy do korzystania z e-learningu gramatycznego oraz aplikacji INSTALING do utrwalania gramatyki i słownictwa

 

  4.  W przypadku kwarantanny bądź wystąpienia objawów choroby zakażnej u lektora danej grupy zajęcia będą czasowo realizowane w formule ONLINE

 

Z życzeniami zdrowia i optymizmu

Dyrekcja Szkoły

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
To już ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym, trochę luźniejsze, podsumowujące, ale nadal bardzo konkretne i bardzo praktyczne. No i ...
zobacz więcej
Zbliża się koniec roku szkolnego, pogoda za oknem nie zachęca do wytężonej nauki i pracy,tak więc nic dziwnego, że nasi uczniowie coraz ...
zobacz więcej
Certyfikat Cambridge English to prestiżowy certyfikat językowy, które potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg europejskiej ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart