Rozwiąż test

Kursy językowe w czasie COVID-19 - Nowości w English College!

Kursy językowe w czasie COVID-19 - Nowości w English College!

Drodzy Uczniowie i Rodzice,


Bardzo Państwu dziękujemy za wybór English College i zaufanie do naszej Szkoły, szczególnie teraz w tak trudnym okresie  COVID 19. Jest to dla nas niezwykle nobilitujące, że pomimo różnych obostrzeń i wielu ograniczeń jesteście Państwo z nami i korzystacie z naszych usług.

 

Jak już informowaliśmy we wcześniejszych komunikatach, z nowym rokiem szkolnym podjęliśmy szereg kroków aby zapewnić najwyższą jakość zajęć językowych przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa uczniom i pracownikom szkoły.:

 • Zmniejszyliśmy liczbę osób w grupach do 6, a wyjątkowych przypadkach do 7 osób
 • Zajęcia odbywają się z zachowaniem dystansu między uczniami i lektorami
 • Pracownicy szkoły stosują środki ochrony osobistej oraz wyposażeni są w specjalne osłonki
 • Powierzchnie blatów, klamek i włączników są regularnie dezynfekowane specjalnymi płynami.
 • Sale lekcyjne są regularnie wietrzone i dezynfekowane nowoczesną lampą UVC
 • Zapewniamy dostęp do specjalnych płynów dezynfekcyjnych przy wejściu do szkoły.
 • W częściach wspólnych szkoły (korytarze, poczekalnia, sekretariat/biblioteka) obowiązuje wszystkich zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie dystansu
 • Nie zezwalamy na pobyt w szkole osobom z objawami choroby zakaźnej.
 • W razie konieczności mierzymy temperaturę termometrem elektronicznym
 • Rodzice proszeni są o pozostawianie i odbieranie dzieci przy wejściu do szkoły i ograniczenie wchodzenia na teren szkoły

Jednak ostatnie wydarzenia wymuszają na nas zastosowanie dodatkowych rozwiązań, o których chcemy Państwa poinformować:

 • LEKCJE HYBRYDOWE – możliwość śledzenia zajęć w English College z domu. Dzięki zastosowaniu  specjalnych kamer oraz aplikacji na platformie naszego dziennika internetowego Langlion uczniowie English College, którzy są chorzy, bądź przebywają na kwarantannie, będą mogli obserwować lekcje na ekranie swojego komputera oraz brać czynny udział w większości zadań i ćwiczeń. Lekcje hybrydowe planujemy od 19-go października.
 • DODATKOWE DYŻURY Z LEKTORAMI. Uczniowie, którzy byli ostatnio nieobecni  z powodu choroby lub kwarantanny, będą zapraszani na dyżury lektorów celem szybkiego nadrobienia  materiału. Dyżury będą realizowane zarówno w szkole, jak również w formule ONLINE.  Panie z sekretariatu szkoły będą sukcesywnie umawiać uczniów telefonicznie.
 • ZAJĘCIA W SYSTEMIE ONLINE  - tylko w sporadycznych, doraźnych sytuacjach. Niestety może się zdarzyć, że lektor naszej szkoły zostanie objęty przymusową kwarantanną i nie będzie możliwości zorganizowanie zastępstwa.  Mamy nadzieję, że będzie to rzadkością, niemniej istnieje pewne ryzyko i musimy być na nie przygotowani. Dzięki nowoczesnym narzędziom jakie oferuje Platforma Langlion lekcje online w English College, w przeciwieństwie do tzw. nauczania zdalnego, odbywają się na żywo z lektorem, angażują uczniów i zapewniają naukę praktycznego języka. W najbliższych dniach nasi lektorzy będą również umawiać się na testowanie tej formy zajęć ze swoimi grupami.
 • APLIKACJA INSTALING. To nowoczesne narzędzie, które wyrabia wśród uczniów nawyk systematycznego powtarzania i utrwalania słownictwa. Dzięki niej uczniowie English College będą  mogli systematycznie ćwiczyć słownictwo do swojego kursu w dowolnym miejscu i czasie, również w okresie ferii i wakacji. Instaling daje dostęp do całej historii nauki oraz możliwość śledzenia aktywności  i postępów kursantów i jest bezpłatny dla uczniów English College.
 • E-LEARNING GRAMATYCZNY. Zestaw ćwiczeń i zadań testowych z gramatyki do podręcznika kursowego. Na Platformie Langlion w zakładce  E-LEARNING -> TESTY dostępne są dwa rodzaje ćwiczeń gramatycznych: ćwiczenia zamknięte, które można wykonywać wielokrotnie i samemu sprawdzać swoje umiejętności, a także ćwiczenia otwarte, zadawane i sprawdzane przez lektorów naszej szkoły. W ten sposób odchodzimy od niechcianych i nielubianych sprawdzianów i kartkówek, na rzecz przyjaznych powtórek materiału w atrakcyjnej formie. I co najważniejsze, dostępnych w każdym miejscu i czasie, zupełnie bezpłatnie dla uczniów naszej szkoły.

Innymi słowy, cały czas wdrażamy nowe, efektywne rozwiązania i w ten sposób nie tylko dostosowujemy się do aktualnej sytuacji, ale również  idziemy z duchem czasu łącząc tradycyjną formę nauczania języka w klasie z atrakcyjnymi i efektywnymi formamymi nauki, które umożliwia nam nowoczesna technologia.  

 

Z życzeniami zdrowia i optymizmu

Dyrekcja i Pracownicy English College

 

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Koniec roku szkolnego to czas, kiedy uczniowie szykują się do końcowych testów i egzaminów. Dlatego na lekcjach dominują wszelkiego rodzaju ...
zobacz więcej
Ostatnio Grupa Z02 z panią Kingą miała bardzo pachnącą i smaczną lekcję. :) Dzieci robiły projekt o zmysłach, ucząc się je opisywać ...
zobacz więcej
Coraz trudniej jest uczyć młodych ludzi podawania czasu, ponieważ zegary, jak prawie wszystko, uległy cyfryzacji i mało kto teraz potrafi ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart