Rozwiąż test

Próbne Egzaminy Maturalne i 8-klasisty w Szkole English College

Próbne Egzaminy Maturalne i 8-klasisty w Szkole English College

Decyzją Rządu RP od 25 maja 2020r. możliwe są konsultacje oraz egzaminy próbne dla młodzieży maturalnej oraz klas 8 szkół podstawowych.

 

Korzystając z okazji zapraszamy naszych uczniów na bezpłatne egzaminy próbne w Szkołach English College w Radomiu, Kozienicach, Pionkach i Zwoleniu.
 
Egzamin próbny to świetny sposób na opanowanie stresu i zdobycie cennego doświadczenia, które z pewnością zaprocentuje na właściwym egzaminie.

Oczywiście BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO, dlatego:

 • Nie przychodzimy na egzamin, jeśli mamy jakiekolwiek symptomy choroby zakaźnej.
 • Przy wejściu do szkoły mierzymy elektronicznie temperaturę i dezynfekujemy dłonie specjalnym płynem.
 • Przed wejściem uczniów do sali egzaminacyjnej pomieszczenie jest dokładnie wietrzone, a klamki oraz powierzchnie stolików są dokładnie dezynfekowane.
 • Na egzamin przychodzimy w maseczkach i ze swoimi przyborami do pisania (nie wolno pożyczać żadnych przyborów od nikogo na terenie szkoły).
 • Na terenie szkoły zachowujemy bezpieczną odległość od siebie tj. 1,5m.

    
Terminy Próbnych Egzaminów Maturalnych

 • Radom - Piątek, 29 Maja
 • Kozienice - Piątek, 29 Maja
 • Zwoleń - Wtorek, 2 Czerwca
 • Pionki - Poniedziałek, 1 Czerwca - j.niemiecki
 • Pionki - Wtorek, 2 Czerwca - j.angielski


Terminy Próbnych Egzaminów 8-klasisty

 • Radom - Środa, 3 Czerwca
 • Kozienice - Piątek, 29 Maja
 • Pionki - Środa, 3 Czerwca
 • Zwoleń - Wtorek, 2 Czerwca

 

GOOD LUCK!!!
 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Zbliżający się koniec roku szkolnego to doskonała okazja, aby podzielić się ciepłymi słowami i życzeniami na udane wakacje. To moment, ...
zobacz więcej
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie więzi i relacji w klasie. Jednym ze skutecznych sposobów na osiągnięcie tego ...
zobacz więcej
W English College wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki jest motywowanie uczniów poprzez wykorzystanie ich pasji i zainteresowań. Dlaczego to ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart