Próbne Egzaminy Maturalne i 8-klasisty w Szkole English College
Rozwiąż test


Próbne Egzaminy Maturalne i 8-klasisty w Szkole English College

Próbne Egzaminy Maturalne i 8-klasisty w Szkole English College

Decyzją Rządu RP od 25 maja 2020r. możliwe są konsultacje oraz egzaminy próbne dla młodzieży maturalnej oraz klas 8 szkół podstawowych.

 

Korzystając z okazji zapraszamy naszych uczniów na bezpłatne egzaminy próbne w Szkołach English College w Radomiu, Kozienicach, Pionkach i Zwoleniu.
 
Egzamin próbny to świetny sposób na opanowanie stresu i zdobycie cennego doświadczenia, które z pewnością zaprocentuje na właściwym egzaminie.

Oczywiście BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO, dlatego:

 • Nie przychodzimy na egzamin, jeśli mamy jakiekolwiek symptomy choroby zakaźnej.
 • Przy wejściu do szkoły mierzymy elektronicznie temperaturę i dezynfekujemy dłonie specjalnym płynem.
 • Przed wejściem uczniów do sali egzaminacyjnej pomieszczenie jest dokładnie wietrzone, a klamki oraz powierzchnie stolików są dokładnie dezynfekowane.
 • Na egzamin przychodzimy w maseczkach i ze swoimi przyborami do pisania (nie wolno pożyczać żadnych przyborów od nikogo na terenie szkoły).
 • Na terenie szkoły zachowujemy bezpieczną odległość od siebie tj. 1,5m.

    
Terminy Próbnych Egzaminów Maturalnych

 • Radom - Piątek, 29 Maja
 • Kozienice - Piątek, 29 Maja
 • Zwoleń - Wtorek, 2 Czerwca
 • Pionki - Poniedziałek, 1 Czerwca - j.niemiecki
 • Pionki - Wtorek, 2 Czerwca - j.angielski


Terminy Próbnych Egzaminów 8-klasisty

 • Radom - Środa, 3 Czerwca
 • Kozienice - Piątek, 29 Maja
 • Pionki - Środa, 3 Czerwca
 • Zwoleń - Wtorek, 2 Czerwca

 

GOOD LUCK!!!
 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
To już ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym, trochę luźniejsze, podsumowujące, ale nadal bardzo konkretne i bardzo praktyczne. No i ...
zobacz więcej
Zbliża się koniec roku szkolnego, pogoda za oknem nie zachęca do wytężonej nauki i pracy,tak więc nic dziwnego, że nasi uczniowie coraz ...
zobacz więcej
Certyfikat Cambridge English to prestiżowy certyfikat językowy, które potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg europejskiej ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart