Rozwiąż test

Do końca roku szkolnego 2019/20 uczymy tylko w systemie online

Do końca roku szkolnego 2019/20 uczymy tylko w systemie online

Co jakiś czas pojawiają się komunikaty o ewentualnym powrocie uczniów do szkół, jednak wiemy już z całą pewnością, że jest to możliwe tylko w ograniczonym zakresie i w praktyce oznacza, że DO KOŃCA OBECNEGO ROKU SZKOLNEGO WSZYSTKIE KURSY W ENGLISH COLLEGE REALIZUJEMY W FORMULE ONLINE.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całego naszego Zespołu oraz Waszym i Waszych Rodziców szybko udało nam się przejść na zajęcia on-line i udowodniliśmy, że tego rodzaju lekcje mogą być równie efektywne i atrakcyjne co zajęcia w klasie.

Wszyscy wiemy, że zajęcia online to nie jest dokładnie to samo co możliwość spotykania się twarzą w twarz, ale w obecnej sytuacji nie mamy innego wyjścia, a dobra edukacja językowa nie traci, a wręcz zyskuje na swojej wartości w czasie kryzysu i naprawdę warto o nią zadbać.

Dlatego cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które z nowym rokiem szkolnym jeszcze bardziej uatrakcyjnią nasze lekcje i podniosą efektywność zajęć w English College. PIERWSZE TESTY NASZYCH NOWOŚCI JUŻ W TRAKCIE KURSÓW WAKACYJNYCH – już teraz serdecznie Was zapraszamy!

A tymczasem JESZCZE W STARYM ROKU SZKOLNYM wszystkim Wam naszym słuchaczom oferujemy bezpłatnie DODATKOWE 2 GODZINY ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH, o zawartości których możecie sami zdecydować – oczywiście w porozumieniu ze swoimi lektorami. Słyszeliśmy już o wielu fantastycznych pomysłach i już nie możemy się doczekać na ich realizację!

A jeśli czeka Was Egzamin Cambridge FIRST lub ADVANCED albo Matura lub Egzamin 8-Klasisty z języka angielskiego lub niemieckiego, to zapraszamy Was do English College na egzaminy próbne! Wszystko oczywiście zgodnie ze wszystkim zasadami bezpieczeństwa. Szczegóły podamy wkrótce.

Take care!

 

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Zbliżający się koniec roku szkolnego to doskonała okazja, aby podzielić się ciepłymi słowami i życzeniami na udane wakacje. To moment, ...
zobacz więcej
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie więzi i relacji w klasie. Jednym ze skutecznych sposobów na osiągnięcie tego ...
zobacz więcej
W English College wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki jest motywowanie uczniów poprzez wykorzystanie ich pasji i zainteresowań. Dlaczego to ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart