Bezpłatne zajęcia wyrównawcze na platformie ONLINE
Rozwiąż test


Bezpłatne zajęcia wyrównawcze na platformie ONLINE

Bezpłatne zajęcia wyrównawcze na platformie ONLINE

Drodzy Rodzice i Uczniowie English College,

Za nami kolejny tydzień zajęć online. Cieszymy się, że nowa formuła tak szybko się przyjęła i możemy kontynuować wszystkie kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zdajemy sobie sprawę, że nie obeszło się bez problemów natury technicznej, na które niestety nie mamy do końca wpływu. Dlatego w międzyczasie podejmujemy dodatkowe starania, aby mieć do dyspozycji alternatywne rozwiązania i zachować płynność zajęć.

Teraz możemy korzystać z dwóch rozwiązań, na wypadek, gdyby jedno z narzędzi czasowo nie działało:

  • bezpośrednio z platformy "Langlion" po wejściu na swoje konto
  • z platformy "Zoom" poprzez kliknięcie w link do lekcji  on-line

Prosimy stosować się do zaleceń lektorów. Nasze Panie z obsługi klienta również logują się do zajęć i służą pomocą.

Dla tych uczniów, którzy z rożnych powodów nie mogli zalogować się do swoich lekcji, od przyszłego tygodnia uruchamiamy BEZPŁATNE ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE w ramach dyżurów lektorów i metodyków szkoły, aby szybko nadrobić materiał. Prosimy czekać na kontakt z sekretariatu szkoły.

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość.

Zespół English College

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
To już ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym, trochę luźniejsze, podsumowujące, ale nadal bardzo konkretne i bardzo praktyczne. No i ...
zobacz więcej
Zbliża się koniec roku szkolnego, pogoda za oknem nie zachęca do wytężonej nauki i pracy,tak więc nic dziwnego, że nasi uczniowie coraz ...
zobacz więcej
Certyfikat Cambridge English to prestiżowy certyfikat językowy, które potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg europejskiej ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart