Od 23 marca uruchamiamy zajęcia językowe w systemie ON-LINE!

Od 23 marca uruchamiamy zajęcia językowe w systemie ON-LINE!

Od 23 marca uruchamiamy zajęcia językowe w systemie ON-LINE!

Szanowni Państwo,

Decyzją Rządu Polskiego zajęcia stacjonarne we wszystkich placówkach oświatowych, w tym również w English College, zostały zawieszone. W tej sytuacji aby zapewnić naszym uczniom ciągłość zajęć od poniedziałku 23 marca będziemy realizować wszystkie kursy językowe w systemie on-line za pomocą profesjonalnych narzędzi, specjalnie przeznaczonych do tej formy nauczania.

Podobnie jak lekcje stacjonarnie w English College, zajęcia online będą interaktywne, komunikatywne i z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań metodycznych i technologicznych.

W ciągu ostatnich dni testowaliśmy już lekcje online w niektórych grupach i pierwsze  sygnały oraz opinie od naszych uczniów i lektorów są bardzo pozytywne. Wszyscy są bardzo zaangażowani, a nowa forma nauki okazuje się równie atrakcyjna i skuteczna jak zajęcia stacjonarne.

W niektórych przypadkach szczególnie w godzinach szczytu pojawiały się pewne  problemy techniczne związane z przeciążeniem serwerów, dlatego równolegle sprawdzamy możliwości alternatywnej platformy, która zapewnia lepszą przepustowość łączy i stabilność działania.

Podobnie jak w naszej szkole stacjonarnej nadal będziemy prowadzić dyżury lektorów i metodyków i świadczyć dodatkowe bezpłatne zajęcia uzupełniające dla naszych uczniów, którzy będą potrzebować indywidualnej pomocy z realizacją programu lub z materiałem ze szkoły publicznej.

Pragniemy podkreślić, iż sytuacja w której wszyscy się znaleźliśmy jest absolutnie niestandardowa  i wymusza niestandardowe rozwiązania. Chcemy jednak Państwa zapewnić, że robimy wszystko co możliwe, aby zachować najlepsze standardy nauczania i zapewnić  wszystkim naszym uczniom: dzieciom, młodzieży i osobom dorosłych naukę języka angielskiego i niemieckiego na najwyższym, możliwym poziomie.

Co więcej, w ramach swojej działalności edukacyjnej ucząc języków, uczymy również bardzo ważnych i praktycznych umiejętności życiowych, jak efektywna komunikacja, krytyczne myślenie, współpraca w zespole, czy umiejętności cyfrowe. Nasi uczniowie od dawna korzystają z dobrodziejstw nowych technologii i podczas zajęć wykorzystują komputery, smartfony, tablice interaktywne i różnego rodzaju aplikacje wspierające naukę języka.

Dlatego uważamy też, że obecna sytuacja jest dla nas wszystkich - szkoły, lektorów, uczniów oraz rodziców, niezwykle kształcąca, ponieważ wszyscy uczymy się  nowych, niezwykle cennych umiejętności, które zostaną z nami na zawsze i staną się dla nas niezwykle cennymi zasobami kiedy już cała sytuacja wróci do normy. Kompetencje cyfrowe to kompetencje przyszłości, a dzisiejszy przejściowy kryzys stwarza nam niepowtarzalną szansę do ich nabycia i rozwoju.

Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, iż  zakładamy pewną formę rekompensaty dla naszych uczniów, z tego tytułu, że siła wyższa uniemożliwiła nam realizację zajęć w salach lekcyjnych i niejako wymusiła konieczność realizacji zajęć w systemie on-line. Forma rekompensaty będzie uzależniona od dalszego rozwoju sytuacji i z pewnością będzie adekwatna do zaistniałych okoliczności. Jako szkoła wielokrotnie udowodniliśmy bowiem, że do sytuacji szczególnych podchodzimy niezwykle roztropnie i zawsze jesteśmy gotowi na dobre rozwiązania.


Z życzeniami zdrowia i szybkiego powrotu do normalności, :)

Agnieszka Małyszczuk, Anna Machlarz, Witold Machlarz

Dyrekcja English College

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Jak co roku pod koniec listopada, za sprawą amerykańskiego Święta THANKSGIVING, w naszej szkole królują indyki. Jest to oczywiście doskonała ...
zobacz więcej
Komunikacja w języku obcym jest absolutnym priorytetem w English College. Dlatego wszelkie struktury gramatyczne oraz słownictwo tematyczne ...
zobacz więcej
Czy nauka słownictwa i gramatyki sprawia Wam kłopoty? Przeraża Was lista słówek do zapamiętania czy reguł gramatycznych jak tworzyć pytania? ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Radom - Ustronie
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszkuk i wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart