Pierwsze testy zajęć ONLINE za nami!
Rozwiąż test


Pierwsze testy zajęć ONLINE za nami!

Pierwsze testy zajęć ONLINE za nami!

Dzisiaj od rana lektorzy English College ostro testują możliwości Platformy Langlion do nauczania ONLINE.

A oto jak przebiegała lekcja w grupie EC Pionki:

  • Teacher Gosia zaczęła od omówienia ZASAD wyświetlając nam załączone zdjęcie dziewczynki, co sprowokowało nas na dzień dobry do zażartej dyskusji nt. "co wolno, a czego nie wolno".
  • Następnie udostępniła nam tablicę na ekranach naszych komputerów i mogliśmy sobie trochę popisać. To oznacza, że na naszych onlinowych lekcjach uczniowie będą mogli podpisywać obrazki, uzupełniać dialogi, a nawet luki w zadaniach egzaminacyjnych.
  • W kolejnym zadaniu zostaliśmy podzieleni na losowe pary i na naszych ekranach wyświetliło się bardzo mądre pytanie, które dyskutowaliśmy przez ok 1 minuty.
  • Po dyskusji obejrzeliśmy bardzo inspirujący filmik i odpowiadaliśmy na pytania naszego nauczyciela.
  • Później Teacher Gosia wyświetliła nam i omówiła kilka zdań z bardzo praktyczną konstrukcją gramatyczną, a następnie w trzech drużynach zagraliśmy w grę z platformy BAMBOOZLE ćwiczącą tą konstrukcję. Był FUN!

No cóż trzeba przyznać, że PLATFORMA LANGLION DO NAUCZANIA ON-LINE daje radę, a teacher Gosia pokazała nam, że można uczyć się języka w sposób bardzo ciekawy, atrakcyjny i interaktywny nie tylko w sali lekcyjnej English College, ale również ON-LINE

Od jutra ruszamy z pierwszymi testami w niektórych grupach, a od poniedziałku planujemy już regularne zajęcia ON-LINE we wszystkich grupach English College. Czekajcie na nasze wiadomości SMS'em :)

Do zobaczenia wkrótce!
Zespół English College

 

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Grudzień to czas świąteczny i sporo uwagi poświęcamy lekcjom kulturowym związanym z tą odwieczną tradycją. Ważna dla nas jeż również to, ...
zobacz więcej
Miesiąc grudzień w English College to oprócz lekcji świąteczny również intensywny okres powtórek i sprawdzianów. Uczniowie, jak to ...
zobacz więcej
Uczniowie którzy przygotowują się w English College do swoich egzaminów systematycznie nabywają umiejętności rozwiązywania zadań ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart