Rozwiąż test

KORONAWIRUS - ważne informacje dla uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły English College

KORONAWIRUS - ważne informacje dla uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły English College

Szanowni Państwo,
W związku z częstymi zapytaniami dotyczącymi koronawirusa informujemy, iż wprowadziliśmy w English College niezbędne procedury, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa  wszystkim osobom przebywających na terenie szkoły – uczniom, rodzicom i pracownikom:

 • Przy wejściu do szkoły zamieszczone zostały dozowniki z płynem dezynfekującym.
 • Wszystkie stoliki oraz  klamki w drzwiach są systematycznie dezynfekowane  specjalnym preparatem medycznym.
 • Na terenie szkoły umieściliśmy plakaty z infografiką o tym jak zachowywać się w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego i jakie środki prewencyjne stosować.
 • Umieściliśmy również informacje o obowiązkowym i prawidłowym myciu rąk w szkolnej toalecie przed rozpoczęciem zajęć - prosimy rodziców o regularne przypominanie dzieciom dlaczego to jest tak istotne.

UWAGA!

 • Bardzo prosimy, aby uczniowie z objawami grypopodobnymi, złym samopoczuciem itp. pozostawali w domach i nie przychodzili na zajęcia do English College, aby ograniczyć w ten sposób ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji. 
 • To samo dotyczy uczniów będących w trakcie kwarantanny lub kiedy ich członkowie rodziny objęci są kwarantanną.
 • Jednocześnie przypominamy, że w przypadku nieobecności z przyczyn losowych takich jak np. choroba, uczniom English College przysługuje możliwość uzupełnienia zajęć w trakcie dyżurów lektorów oraz metodyków szkoły. W wyjątkowych sytuacjach dłuższych nieobecności szkoła organizuje również dodatkowe zajęcia uzupełniające.
 • Uprzejmie informujemy, iż dla zachowania bezpieczeństwa osób przebywających na terenie szkoły, uczniów z objawami grypopodobnymi będziemy odsyłać do domu. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

MOŻLIWE SCENARIUSZE ROZWOJU SYTUACJI

 • Mamy nadzieję, że ogólne środki zapobiegawcze wystarczą do ograniczenia rozpowszechniania się koronawirusa, a przyjęte w English College procedury zapewnią bezpieczeństwo osobom przebywającym na terenie szkoły.
 • Póki co lekcje w English College odbywają się normalnie. Niemniej jednak stale śledzimy rozwój wypadków i będziemy na bieżąco informować o ewentualnych zmianach.
 • W przypadku gdyby była konieczność czasowego zawieszenia zajęć, wszystkie lekcje zostaną zrealizowane w dodatkowych terminach, zgodnie z ofertą szkoły, zapisami w regulaminie szkoły oraz indywidualnych umowach pomiędzy szkołą a klientami.


Witold Machlarz, Anna Machlarz, Agnieszka Małyszczuk
Dyrekcja Szkoły English College

 

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Koniec roku szkolnego to czas, kiedy uczniowie szykują się do końcowych testów i egzaminów. Dlatego na lekcjach dominują wszelkiego rodzaju ...
zobacz więcej
Ostatnio Grupa Z02 z panią Kingą miała bardzo pachnącą i smaczną lekcję. :) Dzieci robiły projekt o zmysłach, ucząc się je opisywać ...
zobacz więcej
Coraz trudniej jest uczyć młodych ludzi podawania czasu, ponieważ zegary, jak prawie wszystko, uległy cyfryzacji i mało kto teraz potrafi ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart