KORONAWIRUS - ważne informacje dla uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły English College
Rozwiąż test


KORONAWIRUS - ważne informacje dla uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły English College

KORONAWIRUS - ważne informacje dla uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły English College

Szanowni Państwo,
W związku z częstymi zapytaniami dotyczącymi koronawirusa informujemy, iż wprowadziliśmy w English College niezbędne procedury, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa  wszystkim osobom przebywających na terenie szkoły – uczniom, rodzicom i pracownikom:

 • Przy wejściu do szkoły zamieszczone zostały dozowniki z płynem dezynfekującym.
 • Wszystkie stoliki oraz  klamki w drzwiach są systematycznie dezynfekowane  specjalnym preparatem medycznym.
 • Na terenie szkoły umieściliśmy plakaty z infografiką o tym jak zachowywać się w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego i jakie środki prewencyjne stosować.
 • Umieściliśmy również informacje o obowiązkowym i prawidłowym myciu rąk w szkolnej toalecie przed rozpoczęciem zajęć - prosimy rodziców o regularne przypominanie dzieciom dlaczego to jest tak istotne.

UWAGA!

 • Bardzo prosimy, aby uczniowie z objawami grypopodobnymi, złym samopoczuciem itp. pozostawali w domach i nie przychodzili na zajęcia do English College, aby ograniczyć w ten sposób ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji. 
 • To samo dotyczy uczniów będących w trakcie kwarantanny lub kiedy ich członkowie rodziny objęci są kwarantanną.
 • Jednocześnie przypominamy, że w przypadku nieobecności z przyczyn losowych takich jak np. choroba, uczniom English College przysługuje możliwość uzupełnienia zajęć w trakcie dyżurów lektorów oraz metodyków szkoły. W wyjątkowych sytuacjach dłuższych nieobecności szkoła organizuje również dodatkowe zajęcia uzupełniające.
 • Uprzejmie informujemy, iż dla zachowania bezpieczeństwa osób przebywających na terenie szkoły, uczniów z objawami grypopodobnymi będziemy odsyłać do domu. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

MOŻLIWE SCENARIUSZE ROZWOJU SYTUACJI

 • Mamy nadzieję, że ogólne środki zapobiegawcze wystarczą do ograniczenia rozpowszechniania się koronawirusa, a przyjęte w English College procedury zapewnią bezpieczeństwo osobom przebywającym na terenie szkoły.
 • Póki co lekcje w English College odbywają się normalnie. Niemniej jednak stale śledzimy rozwój wypadków i będziemy na bieżąco informować o ewentualnych zmianach.
 • W przypadku gdyby była konieczność czasowego zawieszenia zajęć, wszystkie lekcje zostaną zrealizowane w dodatkowych terminach, zgodnie z ofertą szkoły, zapisami w regulaminie szkoły oraz indywidualnych umowach pomiędzy szkołą a klientami.


Witold Machlarz, Anna Machlarz, Agnieszka Małyszczuk
Dyrekcja Szkoły English College

 

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
To już ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym, trochę luźniejsze, podsumowujące, ale nadal bardzo konkretne i bardzo praktyczne. No i ...
zobacz więcej
Zbliża się koniec roku szkolnego, pogoda za oknem nie zachęca do wytężonej nauki i pracy,tak więc nic dziwnego, że nasi uczniowie coraz ...
zobacz więcej
Certyfikat Cambridge English to prestiżowy certyfikat językowy, które potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg europejskiej ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart