Rozwiąż test

1200 oryginalnych książek dla dzieci w bibliotece English College!

1200 oryginalnych książek dla dzieci w bibliotece English College!

Chyba nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, że czytanie książek ma wiele zalet i długo by trzeba wymieniać wszystkie korzyści.

Kiedy jednak czytamy w języku obcym korzyść jest podwójna, ponieważ nie tylko dowiadujemy się ciekawych rzeczy o świecie, ale również rozwijamy swoje umiejętności językowe.

Nawyk czytania najlepiej rozwijać od jak najwcześniejszych lat życia dziecka. Jako rodzice wiemy, że czytając dzieciom wzbudzamy ich naturalną ciekawość i wyrabiamy nawyk samodzielnego czytania.

Dlatego w English College od wielu lat inwestujemy w nasze zbiory biblioteczne, gdzie można znaleźć mnóstwo ciekawych książek:

  • Dla najmłodszych dzieci mamy pokaźny zbiór oryginalnych bajek, z bardzo prostym słownictwem i bogatą szatą graficzną
  • Dla starszych kursantów mamy ogromny wybór tzw, READERs  - książek dopasowanych stopniem trudności do poziomu zaawansowania czytelnika. Dzięki temu niemal na każdym poziomie zaawansowania można zacząć już czytać po angielsku takie klasyki jak „Wyspa Skarbów, „Robinson Crusoe” czy „Wielki Gatsby”
  • Nie zapominamy też o najbardziej zagorzałych czytelnikach i dla nich specjalnie, na najwyższych półkach szkolnej biblioteki przechowujemy oryginalne angielskie wersje najbardziej znanych powieści i zbiorów opowiadań


Z nowym rokiem szkolnym postanowiliśmy pójść o krok dalej i jeszcze bardziej promować czytelnictwo w języku angielskim wśród naszych kursantów. Stąd pomysł  projektu iREAD iGROW iHELP (CZYTAM, ROZWIJAM SIĘ, POMAGAM INNYM), dzięki któremu czytając w języku angielskim będą nie tylko rozwijać swoje umiejętności językowe, ale również wspierać edukację dzieci z biednych części świata.

Szczegóły projektu ogłosimy już niebawem.

Stay tuned!

 

wszystkie wpisy
Zobacz jak uczymy
Posłuchaj co mówią o nas
Ciągle się rozwijamy
Opinie o szkole

Tomasz,
36 lat.

Ucząc się języka angielskiego, zyskujesz na pewności siebie za granicą, gdzie bez znajomości języka jesteś traktowany jak gość 2 kategorii w eleganckim hotelu, na który wydałeś kupę kasy. Jaki sens ma płacenie kilku tysięcy złotych, aby przez tydzień odczuwać niezręczność i dyskomfort lub wręcz poniżenie w kontaktach z kelnerami, recepcjonistami i portierami?  Dopiero, gdy znasz dobrze język to zaczynają Cię traktować jak na to naprawdę zasługujesz i możesz się cieszyć w pełni pobytem w takim miejscu! Wtedy jesteś gość!

Anna,
45 lat

Zdecydowałam się wybrać szkołę English College dla mojej córki, ponieważ starszy syn tutaj się uczył przez wiele lat i byliśmy bardzo zadowoleni. Uważam, że największą zaletą tej szkoły jest praktyczne podejcie do nauki języka. Dzieci nie tylko znają słówka i potrafią zaśpiewać piosenki po angielsku, ale również bardzo dużo rozumieją ponieważ lekcje  prowadzone są cały czas po angielsku. Dodatkowo  uważam, że lekcje z Native Speakerami z najmłodszymi dziećmi to super pomysł i możliwość nauki oryginalnego akcentu.

Ewa,
19 lat.

Ja bardzo wahałam się czy zapisać się na kurs maturalny do szkoły językowej, czy na "korki". Teraz wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W English College non stop ćwiczę zadania maturalne, miałam wiele testów próbnych, również do nowego egzaminu ustnego, a najważniejsze, że przy okazji mogę zrobić sobie certyfikat FCE, który przyda mi się na studia i pewnie kiedyś w pracy.

Blog
Zbliżający się koniec roku szkolnego to doskonała okazja, aby podzielić się ciepłymi słowami i życzeniami na udane wakacje. To moment, ...
zobacz więcej
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie więzi i relacji w klasie. Jednym ze skutecznych sposobów na osiągnięcie tego ...
zobacz więcej
W English College wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki jest motywowanie uczniów poprzez wykorzystanie ich pasji i zainteresowań. Dlaczego to ...
zobacz więcej
Nasze filie
Radom - Centrum
Radom, ul. Żeromskiego 31
tel. 533 353 371
radom@englishcollege.pl
Radom - Michałów
Kozienice
Pionki
Zwoleń
Kursy ONLINE
Kontakt
MAM PYTANIE O
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA MAILA
LUB TELEFONICZNIE NA NUMER
Zapisz się na NEWSLETTER
Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszczuk i Wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wykonanie strony: Devilart