Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   

WITAMY W ENGLISH COLLEGE!

Zapraszamy na

Angielski  Niemiecki

w Szkole ze Znakiem Jakości PASE!

 

 

Jaki kurs Cię interesuje?

 

Jak możesz się zapisać?

                                               lub

Jeśli nasi konsultanci będą zajęci prosimy zadzwoń ponownie lub prześlij nam e-mail na adres swojego ośrodka ENGLISH COLLEGE, podając  numer telefonu, a z pewnością oddzwonimy tak szybko jak będzie to tylko możliwe :-)

 
Zanim zapiszesz się do ENGLISH COLLEGE odwiedź nas na  FACEBOOK i odbierz 50pkt na start w programie motywacyjnym ENGLISH COLLEGE TALENT (ETC), które  możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody oraz zniżki na dodatkowe zajęcia, kursy wakacyjne oraz wyjazdy językowe do Wlk.Brytanii.

 

Uczyłeś się już języka?

 

Chcesz przekonać się czy English College to najlepsza szkoła dla Ciebie?

 

 

Zapraszamy 

Zespół English College

 

 
 
 
 
 

 

 

Sprawdź gdzie możesz się uczyć
Zarejestruj się na bezpłatne lekcje próbne!
Filia English College:
Język:
Imię:
Nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Wiek:
Skąd wiesz o Szkole ENGLISH COLLEGE:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) do celów administracyjnych związanych z rejestracją na kurs językowy w Szkole English College. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą telefoniczną oraz pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.