Szkoła Języków Obcych - English College. Kursy języka angielskiego Radom - - Szkoła językowa English College Radom
Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez English College Szkoła Języków Małyszkuk i wspólnicy sp.j danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszkuk i wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
   

24 LATA DOŚWIADCZENIA

1995
Witold Machlarz i Anna Machlarz - jesteśmy świeżo upieczonymi absolwentami Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Kiedy tuż po egzaminach końcowych nasi byli już wykładowcy proponują nam pracę w swojej prywatnej szkole językowej jesteśmy wręcz wniebowzięci i dumni, że tak nas doceniono.
Jednocześnie z dyplomem w ręku udajemy się do Radomskiego Kuratorium Oświaty, gdzie uzyskujemy Wpis do Rejestru Niepublicznych Placówek Oświatowych nr KO-I-451-21/95.  I tak rodzi się dzisiejszy English College, z pierwszym oddziałem szkoły w Zwoleniu.

1996
Los sprawia, że na swojej drodze spotykamy Patryk’a Kelly – nauczyciela z USA, który pracował w Polsce w ramach Korpusu Pokoju. Tu, jak  zwykł mawiać, poznał piękną i mądrą dziewczynę, zakochał się i został w Polsce na dłużej, a że szuka stałej pracy bez wahania proponujemy mu współpracę. I tak pojawia się pierwszy Native Speaker w English College, a wraz z nim rozpoczynamy pracę nad autorską "Metodą Dualną".

1998 
Liczba uczniów rośnie nam  z roku na rok osiągając liczbę niemal 200,  więc uruchamiamy kolejny oddział w Pionkach. Okazuje się to strzałem w 10! Kilkanaście miesięcy później mamy już prawie 400 uczniów, a w English College pracuje już kilkunastu lektorów.
Pierwsi nasi kursanci zdobywają międzynarodowe certyfikaty językowe FCE, a następnie CAE. Błyszczą w szkole, na maturze i na olimpiadach z języka angielskiego, dzięki czemu kolejni chcą się z nami uczyć.

2000
Agnieszka Małyszczuk, nasza serdeczna koleżanka z Radomskiego Kolegium  po podboju Wysp Brytyjskich, gdzie ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Greenwich w Londynie, postanawia jednak wrócić do ojczyzny i wspólnie uruchamiamy trzeci ośrodek szkoły w Kozienicach.
To było mega wyzwanie i finansowe i logistyczne, a przede wszystkim biznesowe. Wszyscy nam odradzali twierdząc, że tu już są dobre szkoły językowe, dzieci tam chodzą i pewnie nam się nie uda. No cóż,  minęło prawie 20 lat, my mamy się całkiem nieźle w Kozienicach, a naszej konkurencji z tamtych czasów dawno już nie ma…

2002
Zachęceni dynamicznym rozwojem postanawiamy uruchomić kolejną szkołę, tym razem  w Radomiu, na wyjątkowo konkurencyjnym rynku, gdzie  na rogu
niemal każdej ulicy znajduje się jakaś szkoła językowa. Radom to miasto, gdzie od wielu lat działają szkoły językowe z silną marką, ale też miastem gdzie wręcz szaleje „nowatorska” metoda, która ponoć uczy 4x szybciej niż inni!
Byliśmy cierpliwi i udało się. O tej cudownej metodzie mało kto już pamięta, wielu spośród tamtych potentatów również zniknęło z rynku, a English College niemal przebojem wdarł się na szczyt radomskich szkół, ucząc co roku prawie 1000 słuchaczy!

2004 -2006 

Za namową naszych znajomych i dojeżdżających z okolicznych miejscowości klientów, uruchamiamy kolejne ośrodki zewnętrzne w Iłży oraz Jedlnii-Letnisko korzystając z gościnności lokalnych szkół publicznych.  Nie są to duże filie English College, bo uczy się tam po kilkadziesiąt osób, ale mamy satysfakcję że nasza misja jest realizowana również małych miejscowościach, gdzie dzieci, młodzież i osoby dorosłe mają szansę uczyć się języka angielskiego na najwyższym światowym poziomie.

2008
Szkoła English College otrzymuje pierwsze poważne wyróżnienie, uzyskując status  Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego na międzynarodowe certyfikaty językowe PERSON PTE. Dzięki temu nasi słuchacze mogą na miejscu przystąpić do oficjalnego egzaminu i uzyskać formalny certyfikat językowy

2014

Maciej Stachowicz jako pierwszy uczeń English College uzyskuje najlepszy wynik w Polsce na certyfikowanym egzaminie Pearson PTE i wraz z rodzicami, dyrekcją szkoły i lektorami odbiera specjalny medal oraz dyplom w Ambasadzie Brytyjskiej!
W kolejnych latach dorabiamy się kolejnych laureatów: Kuba Olejarz, Julia Pietruszka, Kacper Bujakowski, Mikołaj Solarz, Marcin Kozieł i aż dwukrotnie Ola Siczek!

2015
Po wielu latach przygotowań, starań i wytężonej pracy, Szkoła English College (nie bez obaw) podchodzi do inspekcji Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE.  Efekt? Zdobywamy ponad 80% punków i jako jedna z nieco ponad 20 szkół językowych w całej Polsce uzyskujemy akredytację oraz prestiżowy Znak Jakości PASE!

2016
Uskrzydleni sukcesem zdobycia Znaku Jakości PASE bez namysłu otwieramy kolejną filię na radomskim Michałowie, a rok później jeszcze jedną na radomskim Ustroniu. W ten sposób nasi klienci mogą zaoszczędzić sporo czasu mając łatwy i szybki dostęp do profesjonalnej szkoły językowej na swoim osiedlu.

2017
Dyrektor szkoły p. Witold Machlarz zostaje wybrany przez członków PASE do Zarządu Stowarzyszenia. To ogromne wyróżnienie i dostrzeżenie ogromnej roli, jaką szkoła English College odgrywa w środowisku szkół językowych.

2018
Wznawiamy Współpracę z Cambridge Assessments oraz Studium Języków Obcych – Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge, co owocuje możliwością organizowania w English College Radom sesji egzaminacyjnych na certyfikaty językowe CAMBRIDGE FIRST(FCE), CAMBRIDGE ADVANCED (CAE) oraz CAMBRIDGE PROFICIENCY (CPE)

2019
Po raz drugi gościmy audytorów Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków PASE – Dlaczego? Ponieważ akredytacja PASE przyznawana jest szkole terminowo i co 3  lub 4 lata należy poddać się kolejnej, gruntownej inspekcji/audytowi aby móc utrzymać Znak jakości PASE. I co? Tym razem jest jeszcze lepiej! Otrzymujemy ponad 90% punktów i mnóstwo pochwał za ciągły rozwój szkoły i szczególną dbałość o naszych słuchaczy. :)

2019 cd
I tu chyba będziemy mieć jeszcze jedną niespodziankę, a może nawet dwie…

Stay tuned!


Sprawdź gdzie możesz się uczyć
Zarejestruj się na bezpłatne lekcje próbne!
Filia English College:
Język:
Imię:
Nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Wiek:
Skąd wiesz o Szkole ENGLISH COLLEGE:
Akceptuje politykę prywatności i regulamin.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez English College Szkoła Języków Małyszkuk i wspólnicy sp.j danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest English College Szkoła Języków Małyszkuk i wspólnicy sp.j z siedzibą w Kozienicach, Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Nie jesteście Państwo profilowani.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) do celów administracyjnych związanych z rejestracją na kurs językowy w Szkole English College. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą telefoniczną oraz pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.