Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   

NASZA MISJA, WIZJA i WARTOŚCI


Nasza MISJA
"Zapewniamy dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie!"
 


Nasza WIZJA
Naszą ambicją jest, aby ludzie w każdym wieku biegle mówili językami, rozwijali swoje talenty i zdobywali nowe kwalifikacje, dzięki którym będą mogli osiągać swoje cele i realizować swoje marzenia.
 


Nasze WARTOŚCI
W English College wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nieustanny rozwój, a takie wartości jak uczciwość, odpowiedzialność, współpraca, otwarta komunikacja i szacunek dla drugiego człowieka, fundamentem działalności każdej organizacji.

 

 

Zapraszamy Cię do naszej szkoły :)

Ania Machlarz, Witek Machlarz & Agnieszka Małyszczuk

 

 ENGLISH COLLEGE - Angielski z klasą!

 

 

 

Sprawdź gdzie możesz się uczyć
Zarejestruj się na bezpłatne lekcje próbne!
Filia English College:
Język:
Imię:
Nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Wiek:
Skąd wiesz o Szkole ENGLISH COLLEGE:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) do celów administracyjnych związanych z rejestracją na kurs językowy w Szkole English College. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą telefoniczną oraz pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.