Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   

NASZA MISJA, WIZJA i WARTOŚCI

Nasza MISJA
Zapewniamy dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie!
 


Nasza WIZJA
Naczym celem jest, aby wszyscy uczniowie English College swobodnie komunikowali się w języku angielskim i niemieckim oraz osiągnęli poziom biegłości językowej, potwierdzony renomowanym certyfikatem językowym.
 


Nasze WARTOŚCI
W English College wierzymy, że kluczem do sukcesu w każdej dziedzinie życia jest nieustanny rozwój w oparciu o takie wartości jak: uczciwość, odpowiedzialność, otwarta komunikacja, wspólpraca w zespole i szacunek dla drugiego człowieka.

 

Zapraszamy Cię do naszej szkoły :)

Ania Machlarz, Witek Machlarz & Agnieszka Małyszczuk

 

 ENGLISH COLLEGE - Angielski z klasą!

 

 

 

Sprawdź gdzie możesz się uczyć
Zarejestruj się na bezpłatne lekcje próbne!
Filia English College:
Język:
Imię:
Nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Wiek:
Skąd wiesz o Szkole ENGLISH COLLEGE:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) do celów administracyjnych związanych z rejestracją na kurs językowy w Szkole English College. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą telefoniczną oraz pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.