Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   
Blog
09-09-2017
Na zakończenie wakacji, podczas plenerowych imprez masowych dzieci z Radomia, Kozienic, Pionek Iłzy i Zwolenia mają niepowtarzalną okazję doświadczyć jak w English College uczymy języka angielskiego naszych najmłodszych uczniów.
12-01-2017
czyli co mają wspólnego noworoczne postanowienia z powtórką czasów gramatycznych.
10-01-2017
Początek roku to dobry moment na rozpoczęcie czegoś nowego, stawiana sobie ciekawych wyzwań, czy realizację długo rozpamiętywanych planów i postanowień. Być może jest to również najlepszy moment, aby zacząć uprawiać jakiś sport, nauczyć się języka, albo zdobyć jakieś inne szczególne umiejętności. Ale uwaga! Zanim zabierzesz się do realizacji noworocznych postanowień, warto wykonać kilka ważnych kroków:
02-01-2017
Jak wybrać dobrą szkołę? Czy ta najdroższa lub najbardziej reklamowana zawsze będzie tą najlepszą? Czym się kierować porównując oferty różnych szkół bądź korepetytorów? Zanim podejmiesz decyzję o wyborze szkoły językowej dla siebie lub swojego dziecka, warto przeczytać ARTYKUŁ autorstwa Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków PASE.
Top 10 wpisów
Sprawdź gdzie możesz się uczyć
Zarejestruj się na bezpłatne lekcje próbne!
Filia English College:
Język:
Imię:
Nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Wiek:
Skąd wiesz o Szkole ENGLISH COLLEGE:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) do celów administracyjnych związanych z rejestracją na kurs językowy w Szkole English College. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą telefoniczną oraz pocztą elektroniczną przez Szkołę ENGLISH COLLEGE z siedzibą w Kozienicach, al.1go Maja 5 zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Niniejsza zgoda obejmuje także przesyłanie informacji handlowych w przyszłości. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.